В Україні може повернутися призов до армії з 18 років

В Україні може повернутися призов до армії з 18 років
Кордон
  • Про повернення призову на строкову службу з 18 років заговорили в штабі Командування Сухопутних військ.

У Збройних силах України пропонують призивати громадян на строкову службу з 18 років, а не з 20-ти. Про це заявив начальник відділу комплектування управління персоналу штабу командування Сухопутних військ України Микола Качаненко, повідомляє "АрміяInform".

Офіцер зауважив на розбіжності між законом "Про військовий обов'язок і військову службу" і президентським Указом про призов. У законі йдеться, що призову на строкову службу підлягають громадяни, яким виповнилося 18 років, і старші, але які не досягли 27-річного віку, а, згідно з президентськими указами, в армію призивали з 20 років.

  • "Така розбіжність негативно впливає на призовну кампанію. Молода людина зазвичай після закінчення школи чи коледжу намагається влаштуватися в житті – хтось починає працювати, хтось заводить сім’ю. І в подальшому хлопець розглядає службу в армії як небажану", – зауважив Качаненко.

Як він уточнив, нещодавно на нараді в Офісі президента  озвучили пропозицію призивати до війська з 18 років, як того вимагає закон. 

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up