Вибори-2019: які порушення зафіксували на Хмельниччині

Вибори-2019: які порушення зафіксували на Хмельниччині
Народна правда
  • День виборів не обійшовся без скандалів та порушень.
  • У поліції розповіли, на що найбільше скаржилися та як порушували хмельничани. 

У неділю, 31 березня, в Україні відбулись вибори президента. Усі виборчі дільниці в області розпочали та завершили роботу у визначений законодавством час. Проте, не обійшлося і без порушень.

Як зазначають у ГУ НП Хмельницької області, за період голосування до підрозділів поліції надійшло 21 повідомлення від громадян про ймовірні порушення виборчого процесу. По кожному з них провели перевірку. Станом на 22-гу годину 31 березня підтвердилося 3 спроби пошкодити виборчий бюлетень.

Відносно порушників склали 3 протоколи по статті 173 КУпАП (дрібне хуліганство). 

Читайте також:

Зеленський та Порошенко у другому турі: результати Національного екзит-полу (ОНОВЛЕНО)

Хмельничанка хотіла проголосувати у двох бюлетенях - ОПОРА

Що хмельничани пишуть у Facebook про вибори президента

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:00 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:02 Команди з Хмельниччини в кубку України з футболу: розклад трансляцій 19:40 Вогнепальні поранення: на Хмельниччині шукають винного в загибелі собак 19:20 Сотні адрес у списку: відключення світла у Хмельницькому 21 серпня Від читача 09:16 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 18:29 Феномен білої сукні: як хмельничани створили весільний бізнес світового рівня 17:33 У міськраді провели сесію. Основні рішення 16:25 Собівартість проїзду — до 28,63 грн. Ми отримали розрахунки хмельницьких перевізників 15:09 Хресна хода УПЦ із Кам’янця: чи мають вони на це дозвіл play_circle_filled 14:41 Фіксувала розвантаження військової допомоги для ЗСУ: хмельничанка отримала вирок 13:19 У Хмельницькому на пішохідному переході збили 52-річну жінку 12:54 Придбали дім для ВПО за завищеною ціною: на Хмельниччині судитимуть посадовців міськради 11:44 У Славуті попрощалися з 56-річним воїном Андрієм Рижуком 11:01 Із Німеччини екстрадували обвинуваченого в крадіжках на Хмельниччині 10:29 На Тернопільській ускладнений рух транспорту: як довго триватимуть роботи 09:38 На Славутчині двоє чоловіків погрожували поліцейським автоматом: їх затримали
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up