Від початку року на Хмельниччині усиновили 25 дітей

Від початку року на Хмельниччині усиновили 25 дітей
Фото ілюстративне
  • Такий вибір зробили 19 родин. 

Нещодавно президент своїм указом переніс ще одне свято. День усиновлення раніше святкували 30 вересня. Але цього року його вперше відзначали 17 вересня.

Як повідомляють в ОВА на території Хмельницької області проживає майже 215 тисяч дітей. Із них 99,1 % проживають у сім’ях разом з батьками. 

Ще близько 1% дітей з різних причин не мають можливості виховуватись рідними батьками. Це 1 832 дитини, а 135 дітей з них набули такого статусу у цьому році. З них:

Відео дня

Нині 48 осіб в області перебувають на обліку, як кандидати в усиновителі. Зазвичай вони бажають усиновити здорову і в основному одну дитину. А якщо ж хочуть взяти до себе дві та більше – це поодинокі випадки. 

Впродовж цього року в області 19 родин усиновили 25 дітей. Це діти віком: 

Також нині на Хмельниччині в сімейних формах виховання проживає 1 553 дитини (84,8% статусних дітей): під опікою родичів – 1 275 дітей (з них 89 влаштовано в поточному році); в 98 прийомних сім’ях проживає 135 дітей; в 20 дитячих будинках сімейного типу – 121 дитина; тимчасово влаштовано у сім’ї родичів – 22 дитини. Такі дані повідомляють в обласній військовій адміністрації. 

За цими, здавалося б, сухими цифрами – реальні дитячі долі. В ОВА кажуть: кожна усиновлена дитина проживає, виховується та навчається у належних умовах. Батьки люблять дітей і турбуються про них. Майже всі родини зберігають таємницю усиновлення.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • ЧитачЧитачів

    Ще б зробили це свято вихідним днем.

keyboard_arrow_up