Відразу два антирекорди. В Україні за добу госпіталізували 315 хворих з COVID-19
- У МОЗ повідомляють про новий антирекорд.
- Цього разу за кількістю виявлених хворих і госпіталізованих осіб.
У Міністерстві охорони здоров’я дали ранкову статистику по COVID-19 в Україні. Знову зафіксували антирекорд. За минулу добу виявили 1592 випадки коронавірусу. Також є рекордною кількість госпіталізований – 315 хворих. Окрім того, за добу в Україні померло 22 особи з COVID-19. Такі дані оприлюднили у МОЗ станом на 9:00. Одужали 530 пацієнтів
Таким чином від початку пандемії в Україні зареєстрували 86 140 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Всього померло 1992 людини, а одужало 46 216 пацієнтів.

Загалом за добу по Україні провели 36 632 тестування, з них 18 984 дослідження методом ПЛР і 17 648 - методом ІФА.
Станом на ранок 13 серпня до Центру громадського здоров'я ще надійшло 2004 повідомлення про підозру на COVID-19. А з початку року було 142 508 таких повідомлень.
Нагадаємо, на Хмельниччині зареєстровано 463 лабораторно підтверджених випадки COVID-19.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Мілінський ІгорВ Білорусі на майдані, жодної людини в масці. А в нас антирекорди?! -
ВадимВзагалі 100% наслення твого міста, деб ті у Світі не жи(в(ла)) носить маски, та якщо не у транспортному засобі то всі у масках????? А як водій у масці? А зараз Літо і лятня спека, і 9 Годин на добу водієві Автобуса/Транваю/Метро сидиті в масці? У моему місті, 90% водіїв у Масках в той час коли я користуюсь транспортом. Ну і пасажирів 88% у масках. Іноді зустрічаються зарази які н в курсі що у світі Covid-2019 і вони просто не помітили що всі окрім них у масках. 12% паразитних людей я спостерігаю в реальному житті під час епідемії, це місто Кременчук, Полтавської області. А населення світу скільки, уже 7 МЛРД? Скільки мільярдів цікаво не чули про COVID-2019? Ні це не дуже суттево. Через 40 років люди будуть взагалі на Планеті Земля? Із за 12% паразитної поведінки, вида людина розумна. Всі вимремо, нажаль. Це Кременчук.
Вадим reply ВадимІ ця ймовірність не низька, середня, 50%. Бо це не просто Температура чи горло. Зараження відбуваешься занабдто ефективо. І можна сказати що COVID-2019 намагається процвітати. МОжливо цей вірус Розумніщий в плані Інтелекту а ніж Людина розумна як вид. Таке враження що COVID-2019 він розумніщий за нас з Вами. Бо ми не вдягаємо маску бо нам начебто трохи задуха є і жарко. COVID-2019 - він може і перемогти нас з вами і не залишиться і сліду. Нажаль така реальність -
ОлегМи самі винні, бо не хочемо носити ту маску і зберігати санітарні норми,будемо скоро як в штатах боротися з наслідками недбальства ,а от Тайвань буде розвивати свою економіку,бо зміг вчасно відреагувати на ,маски ,тести і спеціальна створена поліція були ще до того як він проник у їхню країну,тому там лише 7 смертей на 23 міліона чолрвік -
Юрий АртюхДе дуже великі гроші на боротьбу з цією хворобою ? Немає ! Пан міністр ОЗ нам казки розказує.
Вадим reply Юрий АртюхЯкі гроші? КОли вони були в Україні. Коли збройні сили Російської федерації почали агресію на території України. Гроші держава Україна просила у своїх мешканців. Було багато реклами, що на окремий номер СМС або дзвінок для Української армії. До 2014 року мабуть не було Бюджету Міністерства оборони України просто. Що по телебаченню крутилась реклама що відправте СМСку. А ви кажете про Міністерство охорони здоров'я навіть не було на Міністерство оборони України. Про що ви кажете......