Вийшли на майдан, щоб помолитися за мир (ВІДЕО)

Вийшли на майдан, щоб помолитися за мир (ВІДЕО)
  • Представники різних конфесій молилися за перемогу над агресором і встановлення миру.
  • Спільну молитву зачитували священнослужителі. 

Спільна молитва вже відбулася в різних містах України. На площах чи в парках збиралися сотні людей. Усі приходили разом помолитися за перемогу над агресором й встановлення справедливого миру. Сьогодні, 5 квітня, спільна молитва пройшла й в Хмельницькому. На майдан Незалежності сотні людей прийшли в обідню перерву.

 - Треба докласти церквам зусиль за справедливий мир. Тому вирішили провести спільну молитву всіх конфесій. Молимося сьогодні за мир, за поранених, за визволення полонених й за тих, хто наших братів, які на окупованих територіях, - каже митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній Махота.

Відео дня

Священнослужителі різних конфесій почергово зачитали молитви й передали слово дітям. Більш старші зачитали заготовлений наперед текст. Молодші вирішили зробити це прямо перед спільною молитвою й говорили своїми словами.

 - ​Молитва – це річ, яку видно трошки пізніше. Спочатку це духовне, а потім фізичне. Тому такі спільні молитви потрібні хлопцям, які на Сході. На війні ніхто не питає якої ти конфесії. Як тривога, то до Бога. Хлопці моляться. Хто своїми словами, хто якось інше. Я їжджу на Схід регулярно вже четвертий рік. Й хлопці там нас завжди чекають, - каже військовий капелан Андрій.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Леонид Наседкин
    После всего этого стали жить намного "лучше"!
    Valera Rosanov reply Леонид Наседкин
    а ти теж це помітив:)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:10 У Хмельницькому відбувся Всеукраїнський Конгрес сімей Римо-Католицької Церкви присвячений Дню матері 15:12 Де у Хмельницькому не буде світла 12-16 травня (АДРЕСИ) 14:10 У Старосинявській громаді тимчасово не буде газу: у чому причина 13:02 Синоптики попереджають про сильні заморозки 12 травня на Хмельниччині Від читача 14:34 📱Google виправив небезпечну вразливість нульового дня* для Android, яка вже експлуатується хакерами 12:02 Чемпіонат області з футболу: результати і статистика 1-го туру photo_camera 11:18 Історія Хмельницької міської дитячої лікарні: з чого усе почалося 10:41 До Дня матері голова Хмельницької облради привітала матусь в перинатальному центрі 10:01 Камʼянецький ФК Епіцентр — чемпіон першої ліги play_circle_filled 09:41 У Жилинцях на місці пожежі виявили двох загиблих: деталі 09:08 Протягом доби рятувальники загасили три пожежі на Хмельниччині 19:09 На Хмельниччині попрощались із п'ятьма військовими. Історії героїв photo_camera 18:17 На війні зазнав поранень депутат Хмельницької облради Анатолій Панчук 17:39 Неділю зіпсує негода: прогноз на 11 травня для Хмельниччини 17:07 У нацпарку на Хмельниччині зафільмували сарну та пояснили її «неохайний» вигляд
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up