«Вони вибрали Україну»: на Хмельниччині відкрили 3 меморіальні дошки загиблим військовим

«Вони вибрали Україну»: на Хмельниччині відкрили 3 меморіальні дошки загиблим військовим
Тут і далі фото Хмельницького ТЦК та СП
  • Пам’ятні таблички відкрили захисникам Віктору Паленку, Олександру Пализі та Сергію Бретоусову. 

Минулого тижня в селі Розсоша відкрили три меморіальні дошки мешканцям громади, які загинули на війні. Пам’ятні знаки розмістили на фасаді місцевого закладу, в якому навчалися захисники. Про це повідомили в Хмельницькому терцентрі комплектування та соціальної підтримки. Почесне право відкрити пам’ятні дошки надали рідним Героїв.

Меморіали відкрили:

  • Відео дня
    /li>

Вшанувати пам’ять прийшли рідні, школярі, жителі села та військові. Під час заходу присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти та свічки до меморіальних дошок, які були освячені представниками духовенства.

— Відтепер пам’ятні знаки будуть постійним спогадом наступним поколінням про патріотизм і героїзм воїнів. Коли помирає людина- це велика трагедія, горе для всієї родини. А коли вона гине за нашу незалежність – трагедія для всієї країни. Вони поклали свої душі і тіла за те, щоб ми жили в незалежній державі. Не просто кажуть в народі: «Поки нас пам’ятають – ми живі». Герої назавжди будуть в нашій пам’яті, в наших серцях і душах, — додають у військкоматі. 

Читайте також:

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up