Як хмельницькі спецпризначенці "захопили" закинуте приміщення заводу (ФОТО)

Як хмельницькі спецпризначенці "захопили" закинуте приміщення заводу (ФОТО)
  • Зараз військовослужбовці проходять курс навчання за стандартами НАТО. 
  • Цього тижня вони відпрацьовували захоплення та обшук приміщення у межах населеного пункту. 

У 8-му окремому полку спецпризначення продовжують готувати військовослужбовців за стандартами НАТО. Один із підрозділів військової частини якраз вдосконалює тактичні дії у складі груп у межах населеного пункту. Про це повідомляють у відділенні спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони. 

Свою майстерність спецпризначенці тренують у закинутому промисловому підприємстві, що давно не експлуатується. Військові мусять ретельно перевірити кожну кімнату, шукати людей, зброю, вибухівку та підозрілі предмети. 

– Штурм приміщення треба робити дуже швидко. Тому ми багато разів поспіль тренуємо вхід і зачистку кімнат у приміщенні, підйом по сходовій клітці, рух та переміщення по коридорах. Відпрацьовуємо при цьому різні тактичні прийоми, – каже один із військовослужбовців полку, який бере участь у курсі підготовки.

Наступний тиждень стане у семитижневому курсі завершальним. На військовослужбовців чекає стрес-тиждень з іспитами, під час яких вони демонструватимуть усі набуті за час навчання вміння та навички і підсумкові триденні тактико-спеціальні навчання.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Хмельницького за сьогодні

Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
keyboard_arrow_up