Як першокурсники прикордонної академії складали присягу (ФОТО, ВІДЕО)

Як першокурсники прикордонної академії складали присягу (ФОТО, ВІДЕО)
  • 54 дівчини та 318 хлопців.
  • Стільки першокурсників цьогоріч поповнили прикордонну академію. 
  • Як курсанти складали військову присягу, дивіться на фото й відео.

По вулиці Шевченка з самого рання людно. Під стінами Національної академії прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького зібралися десятки людей. Всі вони - батьки новоспечених курсантів, які сьогодні, 5 вересня, склали військову присягу. Рідних і близьких першокурсників на територію закладу не пустили через карантин. Тож вони спостерігали за дійством через паркан. Як все відбувалося, читайте і дивіться далі.

Під супровід оркестру юнаки та дівчата вишикувалися в строю. У волоссі курсанток - блакитно-жовті стрічки. На очах хлопців-першокурсників - хвилювання. Час від часу вони мружилися від сонця і ніяковіли, коли потрапляли під приціл журналістів. 

Всі, як один, за командою рушили на плац. Там приймали вітання від очільника області, чиновників та керівництва академії. Згодом для проведення обряду на території з’явилися представники духовенства. А далі кожен із першокурсників озвучив військову присягу. “Вступаю на військову службу і урочисто клянусь народу України завжди бути вірним і відданим йому”, - повторювали курсанти.

Авторизуйтесь і читайте 3 статті безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up