Як у Хмельницькому виглядає паспортний стіл, на ремонт якого витратили 1,2 мільйона (ФОТО)

Як у Хмельницькому виглядає паспортний стіл, на ремонт якого витратили 1,2 мільйона (ФОТО)
Фото - Хмельницька міська рада
  • Паспортний стіл переїхав на Кам’янецьку.
  • Де прийматимуть хмельничан тепер, дізнавайтесь далі.

Міграційна служба у Хмельницькому переїхала. Хмельничани звикли, що послуги «паспортного столу» можна було отримати на Пушкіна,15. Адже саме там тривалий час знаходився Хмельницький міськрайонний відділ державної міграційної служби. Тепер за паспортом, ID-карткою та іншими адмінпослугами потрібно звертатись за іншою адресою.

Для зручності відвідувачів з особливими потребами встановили пандуси

Сьогодні, 28 липня, служба офіційно відкрила двері на Кам’янецькій, 47. Як зазначають у пресслужбі Хмельницької міської ради, приміщення знаходилось у комунальній власності. На його ремонт витратили з міського бюджету близько 1 мільйона 200 тисяч гривень. В міськраді обіцяють, що у відремонтованому приміщенні буде зовсім інший сервіс, а також якість послуг для хмельничан.

Відео дня

Нагадаємо, працюватиме «паспортний стіл» за таким графіком:

  • вівторок-п'ятниця‎ з‎ 9.00‎ до‎ 18.00;
  • субота‎ з‎ 9.00-16.45;
  • обідня‎ перерва‎ з 13.00-13.45.

Так виглядає так звана "зала очікування"

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
  • Татьяна Герасимчук
    Дуже зручно і сучасно зробили!
  • Oksana Danilova
    А чому обурення? Чи пишуть ті, хто ще не відвідував? На Пушкіна був справжній жах для людей, а тут просторно, зручно, ніяких банків шукати не треба, швидко, комфортно, є чим дихати, елементарний туалет є! Дякую, мені до вподоби новий сервіс за новою адресою, 20чоловік за пів години!
  • Андрей Чернов
    Платите налоги дальше.....чиновники найдут куда ваши денежки оприходовать😁😁😁😁😁
    Галина Яблонська reply Андрей Чернов
    так не  дачу з собі збудували,  а для людей комфортніше зробили, що не так?
  • Юрий Борисенков
    Ментам места стало мало?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:02 Місцями грози: прогноз погоди на Хмельниччині на 24 квітня 19:11 Відключення світла 24 квітня в Хмельницькому (АДРЕСИ) 18:08 Діти воїнів з Хмельниччини можуть поїхати в США photo_camera 17:33 Новий тролейбус у Хмельницькому: чим оснащений і які має особливості photo_camera Від читача 13:49 Потрібна Ваша допомога у збірі підписів на звання Герой України Загинув мій брат ріднесенький Молодший сержант Кочура Олександр 17:03 У ДТП на Хмельниччині травмувався 72-річний водій мопеда 16:06 На дев’ятьох ділянках автодоріг Хмельниччини відновлюють покриття photo_camera 15:07 Хотіла легкого заробітку: жителька Шепетівщини стала жертвою шахраїв 14:53 Все для маленьких модників: де купити одяг і взуття у Хмельницькому 14:12 27 квітня до кладовищ Хмельницького будуть їздити додаткові автобуси 13:09 Скільки коштує покататися на катамаранах у Хмельницькому: ціни 2025 12:00 Аварія у Раковому: травмувався 17-річний мотоцикліст 11:11 Написав записку з вибаченням: хмельничанина обікрав знайомий 10:30 На Хмельниччині 17-річний водій збив дитину на велосипеді. Хлопчик у лікарні 10:00 Поліція викрила міжнародну шахрайську схему: причетні жителі Хмельниччини photo_camera 09:11 На Хмельниччині рятувальники загасили 14 пожеж photo_camera 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 23 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up