Якою буде новорічна ялинка у Хмельницькому — пояснення Симчишина

Якою буде новорічна ялинка у Хмельницькому — пояснення Симчишина
Ялинка на Проскурівській. Фото минулих років
 • У міськраді до останнього не могли вирішити, якою має бути новорічна ялинка.

 • Запитали про це у Симчишина.

 • Дізнавайтеся, що він відповів.

Останніми тижнями хмельницькі чиновники не могли визначити, якою має бути новорічна ялинка. Зазвичай її з гірляндами світловими фігурами встановлювали на Проскурівській перед кінотеатром Шевченка. Тепер же в країні триває повномасштабна війна, в умовах якої такий формат виявився недоречним.

Крім того, питання встановлення ялинки розділило й хмельничан. Частина була проти, а частина підтримувала традиційний формат святкування. Остаточну відповідь на питання щодо встановлення ялинки дав сьогодні міський голова Олександр Симчишин.

Він розповів, що звичну штучну ялинку на Проскурівській встановлювати не будуть. Причина — цього вже не встигнуть зробити через проблеми з електропостачанням. Сам міський голова вважає, що ялинку таки варто було встановлювати, хоч і без ярмарку та гулянь. Ті, хто проти ялинки, Симчишин вважає такими, що «повелися» на інформаційно-психологічну операцію ворога.

Відео дня

До того ж, за словами міського голови, витрат на встановлення штучної ялинки не було б ніяких, адже цим займаються працівники «Міськсвітла», які й так отримують зарплату.

— Теза про те, що це вимагає грошей, абсурдна. У Хмельницькому ялинка вимагає однакову кількість грошей і тоді, коли вона лежить на складі, бо нашій ялинці шість років, і тоді, коли вона стоїть. Витрати на неї у цьому випадку — нуль гривень, нуль копійок. Встановлення ялинки раніше було платним, ми наймали приватне підприємство. Два роки поспіль ялинку встановлюють працівники комунального підприємства «Міськсвітло». Вони отримують заробітну плату незалежно від того, чи вони грають в доміно, чи встановлюють ялинку, тобто це не несе за собою ніяких витрат.

Натомість до свят у місті прикрасять кілька живих ялинок. Зокрема, дві тих, що розташовані біля кінотеатру Шевченка. Декор буде у синьо-жовтих кольорах.

Читайте такожЯк і де хмельничани будуть святкувати Новий рік (ВІДЕООПИТУВАННЯ)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (40)
 • Леся Баран

  Шановні, ви усі так думаєте про дітей?! А ви не задумалися що таким чином, звиртаєм увагу куди потрібно бомбити?! І потім що " свято" трупи дітей і людей?! Невже ви поведете своїх дітей до ялинки?!  Схаменіться!!!😠😠😠
 • Ольга Ющук

  Люди.добри.наші.діти.на.віїні.а.вам.ялинку.хочится.в
 • Ольга Кушнір

  У нас в селищі росте жива ялинка і її прикрасили іграшками  без гірлянд. Дітям радість.
 • Юля Паюк

  Ви хоть статтю читали?

  Світлана Женжебір-Плахтій reply Юля Паюк

  Юля Паюк ялинка з ракетою точно не потрібна .Саме так і казали хмельничани .Я ялинку бачила тільки на фото,яке викликало обурення у хмельничан .Тому зараз навіть тої публікації немає .Не традиційна, не означає ,що з ракетою. Можливо, тої зірки верху не хотіли.І те, що за основу взяли патріотичні кольори:блакитний, жовтий, дуже правильне рішення .Але головна ялинка в новий рік для українців - світло в оселях, а це означає ,що буде і тепло

  Юля Паюк reply Юля Паюк

  Світлана Женжебір-Плахтій хоч якась ялинка. Якщо вже так хмельничани не хотіли традиційної

  Юля Паюк reply Юля Паюк

  Світлана Женжебір-Плахтій вона не пронизана чи стоїть на ракеті?

  Світлана Женжебір-Плахтій reply Юля Паюк

  Юля Паюк а які мої слова?Хіба не про це йдеться в статті?А чого ігноруєте інформацію  про ялинку пронизану ракетою ?То був фейк ?Такою ялинкою в депресію людей точно можна загнати

  Юля Паюк reply Юля Паюк

  Світлана Женжебір-Плахтій ото б люди які проти, почули б ваші слова. Що витрати хіба зп людям. Правильно мер сказав, що про те, що ялинка потрібна, аби не загнати остаточно людей в депресію.

  Світлана Женжебір-Плахтій reply Юля Паюк

  Юля Паюк так читали.Всановлювати штучну ялинку не будуть . Хоча витрати на іх встановлення 0грн, 0коп.Натомість прикрасять живі ялинки. Але була  інформація про ялинку, пронизану ракетою.Було фото.Хмельничани не погоджувались з таким варіантом. То був фейк?

keyboard_arrow_up