З 1-го листопада на деяких водоймах Хмельниччини не можна буде ловити рибу (КАРТА)

З 1-го листопада на деяких водоймах Хмельниччини не можна буде ловити рибу (КАРТА)
Фото ілюстративне
  • З першого листопада на Хмельниччині розпочинається осінньо-зимова заборона на лов риби у зимувальних ямах.
 

З 1-го листопада ловити рибу в зимувальних ямах заборонено. Про це повідомляють в Управлінні Держрибагентства України в Хмельницькій області.

Як зазначають, порушників каратимуть чималими штрафами - від 34 до 680 гривень. Крiм того, порушникам доведеться заплатити за кожну зловлену рибину окремо.

Зимувальна яма - це глибокi мiсця у водоймi, де нема активної течiї. Наприклад, територiї, де вода пiдмивала береги, й утворилася яма.

КАРТА зимувальних ям на Хмельниччині:

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:44 Буксирували «швидку» з хворим: як Хмельниччина пережила добу негоди 11:11 Рік у фото: пригадуємо, який був 2025-ий у Хмельницькому photo_camera 11:01 Виявили тіло жінки: чотири пожежі гасили рятувальники Хмельниччини за добу 10:17 У Хмельницькому продавали фальшиві ліки: поліція накрила схему Від читача 10:13 Хмельницька митниця інформує 09:30 На Хмельниччині — найдешевша кава в Україні: які ціни по областях 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 29 грудня (ІНФОГРАФІКА) 21:10 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 29 грудня 18:29 Проскурівський трамвай. Яким він мав бути та чому не з’явився (КАРТА) 17:11 Буде морозно: про погоду в Хмельницькому 29 грудня - 2 січня 16:10 Де планово вимикатимуть світло в Хмельницькому 29 грудня - 2 січня: графік на тиждень 15:17 Пам’ятники Богдану Хмельницькому: зібрали їх історії та легенди photo_camera 14:15 Корупційні підсумки 2025 року: рейтинг найгучніших затримань на Хмельниччині 13:04 Через погоду на Хмельниччині фіксують аварійні відключення світла
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up