З 10 жовтня у хмельницьких школах і лікарнях увімкнуть опалення

З 10 жовтня у хмельницьких школах і лікарнях увімкнуть опалення

З понеділка, 10 жовтня, стартує опалювальний сезон. Тепло поки буде лише у закладах освіти та охорони здоров’я. 

У міській раді вже дали розпорядження про початок опалювального сезону.

Тепло вмикатимуть поступово. Традиційно, розпочнуть з лікувально-профілактичних установ, дошкільних, шкільних закладах міста, незалежно від форм власності.

Натоміть подавати тепло у домівки хмельничан поки не поспішають. За нормами, опалення вмикатимуть тоді, коли середньодобова температура повітря впродовж трьох діб тримається нижче позначки +8 градусів.
Стовпчик термометра сьогодні, 6 жовтня, показує 11 градусів. 
Нагадаємо, минулого року опалювальний сезон у Хмельницькому стартував 9 жовтня.
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    Вдень 11, уночі 3-4, вже так 5 днів
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
17:17 Для майбутніх першокласників у Хмельницькому проведуть безкоштовне тестування 16:23 Під час бійки в Хмельницькому районі помер чоловік 15:16 5 смаків Хмельниччини: що спробувати та купити в області photo_camera 14:12 Планові відключення світла у Хмельницькому 29 червня - 3 липня (ГРАФІК) Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 13:37 На обладнання для «Безпечного міста» витратять майже 3,1 мільйона гривень 12:12 Хмельницький в Instagram: 10 кращих фото за тиждень photo_camera 11:07 Яким був Хмельницький у 1980-их роках: фотопідбірка photo_camera 10:13 Конопля у садку і граната: у двох жителів Кам’янеччини провели обшуки 09:04 Вперше в Україні: у Хмельницькому безкоштовно відновили водійське посвідчення звільненому з полону воїну 07:20 «Це фундамент нашої державності»: Іван Гончар вітає хмельничан із Днем Конституції (пресслужба І. Гончара)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up