З початку року на Хмельниччині народилось 3000 немовлят

З початку року на Хмельниччині народилось 3000 немовлят
  • Кількість новонароджених залишається меншою, аніж кількість померлих. 
  • Загалом чисельність населення у області скоротилась майже на 3000 осіб. 

Зараз у Хмельницькій області проживає 1,3 мільйона людей. З початку року чисельність населення скоротилась на 2890 осіб. Зокрема, кількість померлих перевищила кількість новонароджених. Про це повідомляють у прес-службі Головного управління статистики у Хмельницькій області. 

З січня цього року в області народилось 3003 немовляти. За цей час померло 5344 людини. Найчастішими причинами смерті були:

  • хвороби системи кровообігу - 62,1%,
  • новоутворення - 11,5%,
  • зовнішні причини смерті - 4,6%.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:03 Не повернулися з війни: Хмельниччина попрощалась із пʼятьма захисниками 17:07 З морозом до –20: якою буде неділя на Хмельниччині 16:02 На щиті — військові з Хмельниччини: Олександр Біньковецький, Василь Міходуй, Сергій Нестерюк 14:40 Райківецька колонія запрошує на роботу. Можливе бронювання Від читача 14:21 Ішемічна хвороба серця. Стенокардія. Інфаркт міокарда | к.м.н., доцент Юлія САВІЦЬКА (відео) 13:30 Коли синоптики прогнозують потепління в Україні 12:19 Чеська компанія хоче видобувати графіт на Хмельниччині 12:01 На Хмельниччині зіткнулись автівки. Постраждав водій 11:01 У Хмельницькому попрощаються з трьома загиблими військовими 10:02 На Хмельниччині — 10 пожеж за добу. Є загибла та постраждалий (ФОТО, ВІДЕО) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 16 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:26 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 17 січня 19:09 На вихідних в Україні до –25. Що чекати на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up