З відрами і в купальниках: на Майдані Незалежності влаштували водні баталії
- Центром водяної “війни” став один із двох фонтанів навпроти Будинку рад.
- Вирішили охолодитись від палючого сонця, адже на термометрі сьогодні 35+.
Молодь завбачливо підготувалась, взявши з дому пляшки та відра. Хлопці та дівчата активно обливались, все навколо було у воді. Хлопці невпинно кидали дівчат у фонтан. Слідкували, щоб жодна не вийшла сухою з води. Участь у водних розвагах брали як дітки від 3 рочків,так і парубки за 18.


Нагадаємо, що сьогодні у Хмельницькому святкують річницю дружби Хмельницького з американським Модестом.





Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.