Загострення на Донбасі: бойовики спробували перейти лінію розмежування (ОНОВЛЕНО)

Загострення на Донбасі: бойовики спробували перейти лінію розмежування (ОНОВЛЕНО)
Фото "Ракурс"
  • Зранку 18 лютого проросійські сили на Донбасі пішли у наступ неподалік від ділянки розведення у Золотому.
  • Українські військові зазнали втрат. Загинув один військових, ще 4 отримали поранення. 

Зранку 18 лютого бойовики атакували позиції українського війська поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. Окупанти ведуть обстріли по наших захисниках із забороненого Мінськими угодами озброєння. Про це йдеться у терміновому зведенні штабу ООС.

Противник веде вогонь з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів. Станом на зараз триває бій. Унаслідок обстрілів українські військові зазнали втрат.

У штабі ООС також повідомляють, що українська армія "дає адекватну відповідь" і веде вогонь у відповідь.

У пресцентрі Операції об'єднаних сил повідомили, що бій триває до цього часу, втрати серед українських бійців уточнюють. Про це пише BBC News Україна.

За даними журналіста Юрія Бутусова, загострення сталося на позиціях, які утримують бійці 72-ї і 93-ї бригад.

  • "На одному з опорних пунктів був ближній бій з російською штурмовою групою. Наша артилерія відкрила вогонь у відповідь, підтягуються резерви", - додав Юрій Бутусов.

За його оцінками, це найбільше загострення з 2018 року.

ОНОВЛЕННЯ:

У штабі ООС повідомили, що станом на 11-ту годину 18 лютого бій поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний закінчився.

  • "Підрозділи Об’єднаних сил надали адекватну вогневу відповідь противнику та утримали повний контроль над ситуацією. Серед українських захисників, нажаль, один загиблий, четверо отримали легкі поранення, їм надається медична допомога. У ворога один загиблий, п’ять – важко поранених. Противник запросив режим тиші. Позиції українських захисників не втрачені. У готовності до застосування перебувають підрозділи резерву зі складу Об’єднаних сил. Ситуація повністю контрольована."

Також ситуацію прокоментував президент:

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Сергей ВОЛОЩИК
    БРЕХНЯ!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:52 Як хмельничани називають дітей: рідкісні імена у березні 16:16 ДТП із загиблою матір’ю і травмованими дітьми: водія взяли під варту 15:15 У лікарки з Кам’янеччини вимагали неіснуючий борг – 65 тисяч доларів photo_camera 15:09 Операція «Первоцвіт»: на Хмельниччині спіймали перших порушників Від читача 15:44 Кам’янець-Подільському відділенню інвазивної кардіології та інтервенційної радіології КНП "ХОССЦ" - 7 років! 14:25 В Хмельницькому припинили опалювальний сезон 13:43 На Хмельниччині розпочався період нересту: яка відповідальність за вилов риби 13:21 «Бачили стовпи чорного диму»: хмельничани про ранішню «шахедну» атаку 12:52 Симчишин, Тюрін і Лабазюк: скільки грошей заробили і зберігають топпосадовці області 12:03 На Вінницькій «Ford» збив жінку. Вона в лікарні 11:01 Нічна атака на Хмельниччину: сили ППО знешкодили 18 ворожих цілей play_circle_filled 10:37 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 10:00 Прокурори Хмельниччини розпочали досудове розслідування через «шахедну» атаку на місто 09:25 1 квітня у Хмельницькому частина тролейбусів курсуватиме за іншими маршрутами 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 1 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 08:14 Під прицілом — підприємства: що відомо про атаку на Хмельницький photo_camera 21:12 З дощем і вітром: яким буде перше квітня на Хмельниччині 21:00 В Україну повернули тіло поліцейського з Хмельниччини Вадима Варніцького 20:36 Планові відключення світла у Хмельницькому на 1 квітня 20:17 У Хмельницькому попрощалися з двома воїнами: Олександром Орошкевичем та Миколою Бойченюком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up