21 серпня Віктора Солодкого затримали в робочому кабінеті. Посадовця у прямому значенні "взяли на гарячому", адже у той момент голові РДА принесли чергову частину хабара, а саме 15 700 доларів. Як виявилося, гроші Солодкий вимагав у місцевого фермера. За це він обіцяв підписати розпорядження про затвердження технічної документації земельних ділянок загальною площею 94 га для ведення сільського господарства терміном на 10 років.
На даний час проводяться слідчі дії. Справу розслідують за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України.
Як стало відомо, Печерський суд відмовив у задоволенні клопотання про утримання Солодкого під вартою на період слідства. Суд вирішив, відпустити посадовця на волю під заставу в 500 тисяч гривень.
Як зазначили у постанові, Солодкий повинен здати на зберігання до органу досудового розслідування свої паспорти та інші документи, що дають йому право на виїзд з країни. Також він повинен не виїжджати з Полонного без дозволу суду, утримуватися від спілкування із потерпілим та свідками у даному кримінальному провадженні.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.