Зірку Голлівуду Міккі Рурка поховають у селі на Хмельниччині

Зірку Голлівуду Міккі Рурка поховають у селі на Хмельниччині
"ВладТайм"
  • Відомий актор побажав, щоб після смерті його поховали у маленькому українському селі Загірці.
  • Ба більше, його помічник навіть вже обрав місце на кладовищі.

Ще минулого року відомий актор заявив, що бажає бути похованим в Україні, а саме у селі Загірці на Хмельниччині. За словами самого актора, саме там живе сім'я його помічника Дмитра Корнійчука, який став йому справжнім другом і часто розповідає про своїх близьких.

Саме Дмитро Корнійчук нещодавно відвідав Загірці, щоб обрати місце на кладовищі для легендарного актора та боксера. Про це на сторінці у Facebook повідомив журналіст телеканалу "Україна" Юрій Гула. 

  • "Як умру, то поховайте мене в Україні… Пам'ятаєте історію про Міккі Рурка, який побажав бути похованим в маленькому українському селі? Цю ідею він не залишив! І його персональний асистент Дмитро прилетів з Лос-Анджелеса до Загірців. Місце для Міккі - обрано!", - написав Юрій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У селі на Хмельниччині обрали місце для могили зірки Голлівуду Міккі Рурка (ВІДЕО)

Міккі Рурк — американський актор і сценарист, лауреат премій "Золотий глобус" і BAFTA. Номінант на премію "Оскар" (2009).

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (54)
  • Луке Бернд

    Чим далі живеш від України - тим сильніше її любиш )
  • Зинаида Жорник

    Ну, ми за нього радi.
  • Денис Денис

    Пройде пару років і ще сюди хасиди попруться. Де народився - там і пригодився.
  • Стас Ситников

    Ну Да для життя хмель не дуже, а вмерти тещо треба
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:35 Тепло та ясно: прогноз погоди на Хмельниччині на 4 червня 17:33 Вимагали гроші та збували наркотики: затримали трьох жителів Шепетівщини (ВІДЕО) 16:49 «Приклад мужності й відваги»: Шепетівщина попрощалася з воїном Павлом Каліновським 15:35 У Хмельницькій міськраді шукають господаря для собаки Від читача 18:56 У КНП "ХОССЦ" відновили кровопостачання серцевого м’яза хмельничанину, воїну ЗСУ 14:45 Понад 50 тисяч для воїнів: у Нетішині відбувся благодійний велопробіг 13:47 Залужний «Срібним хрестом» нагородив дворазового чемпіона світу з Шепетівки 12:32 Ліквідація навчально-виробничого комбінату: які причини та що буде з приміщенням 11:43 ДТП у Кам’янці: мотоцикліст - у лікарні 10:50 У частині Хмельницького 3 червня не буде води: адреси 09:39 У Хмельницькому обрали голову та заступників міськрайонного суду 09:04 У Хмельницькому районі 3 червня лунатимуть вибухи: причина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up