Хмельницький «вмиває» дощем після пекельної спеки
- Довгоочікувані дощі дають передихнути після африканської спеки.
- Одні неквапливо прогулюються з кавою, дітлахи "міряють" калюжі, а хтось біжить, бо забув вдома парасолю.
- Як Хмельницький "змочило" після пекельних +35, бачили журналісти vsim.ua.
Хмельничани потерпали від пекельної спеки більше тижня. Температура зашкалювала навіть в затінку. А стовпчик термометра вперто не опускався нижче 33-34 градусів. Нарешті містяни дочекались прохолодної погоди. Дощі, грози і навіть град синоптики обіцяють на цьому тижні. Але вже від середи температура повітря знову поповзе догори. З самого ранку сьогодні, 7 липня, у Хмельницькому лляє дощ. Особливо ризиковано ходити по тротуару біля проїжджої частини. Водії женуться, не звертаючи уваги на пішоходів. Тому з ніг до голови можна скупатись у бризках.

На тротуарі пішоходи бояться "скупатись" у бризках від автомобілів

У парку Чекмана гуляє кілька людей

Подекуди алейки у парку вже нагадують осінь

Такій погоді радіють у зоокуточку хіба лебеді і качки


На Соборній комунальники через дощ не завершили заміну труб тепломережі


Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.