Хто перемагає на виборах у Хмельницькому: результати екзит-полу від «ВСІМ»

Хто перемагає на виборах у Хмельницькому: результати екзит-полу від «ВСІМ»
  • Журналісти vsim.ua провели власний екзит-пол, аби дізнатися попередні результати волевиявлення хмельничан.

  • Ми опитали 408 мешканців міста у всіх виборчих округах.

День голосування на місцевих виборах добіг кінця. Всі виборчі дільниці в Україні вже закриті, а члени комісій взялися за підрахунок голосів. А поки офіційні результати встановлюють, ми пропонуємо вам ознайомитися з результатами нашого екзит-полу.

Сьогодні, 25 жовтня, журналісти vsim.ua вирушили на виборчі дільниці. Там ми підходили до хмельничан, які вже проголосували. У них запитували, якого кандидата на посаду міського голови вони підтримували. Також питали, за яку партію вони голосували серед кандидатів до міської ради. Загалом ми опитали 408 хмельничан на виборчих дільницях у всіх шести округах Хмельницької ОТГ. Під час опитування ми дотримувалися гендерного балансу.

Ми вже підрахували результати та можемо їх оприлюднити. Отож, згідно з нашим опитуванням, на виборах міського голови впевнено перемагає Олександр Симчишин, який представляє «Свободу». Його результат — 81,13% підтримки серед опитаних. На другому місці — кандидатка від «Слуги народу» Інна Ящук. Її результат — 10,78% голосів опитаних.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up