Першим замом Загородного стала «конкретниця» Неоніла Андрійчук

Першим замом Загородного стала «конкретниця» Неоніла Андрійчук

Попри численні обурення багатьох депутатів, перерви та протистояння, все ж вдалося перейти до голосування. Голова Хмельницької облради Михайло Загородний нарешті отримав заступників. 

 

 

Депутати розглядали питання обрання заступників сьогодні, 1 червня. Михайло Загородний запропонував свої кандидатури. Після піврічної епопеї з їхнім вибором депутати таки спромоглись проголосувати. Завітне крісло першого зама дісталось жінці - лідеру фракції "За конкретні справи" Неонілі Андрійчук. Вона отримала 47 голосів підтримки.  

"Свобода", "Самопоміч" та "Аграрна партія" голосувати відмовились. До голосування за ще одного заступника депутати досі не брались. 

Михайло Загородний неодноразово говорив, що уже звик до роботи без заступників. Навіть раз жартома похвалився, що завдяки цьому зекономили кошти, які мали йти на зарплатню. Та без них далі ніяк. Кілька спроб виставити на голосування кандидатів на високі посади не увінчалися успіхом. Постійно знаходилися ті, хто був проти окремих кандидатур.  

Відео дня

Після прийняття присяги Неонілою Андрійчук депутати взялися до наступного питання. Загородний запропонував на посаду свого заступника Валерія Лєскова. Схоже, що "свободівці" не голосуватимуть знову. Їхній депутат Анатолій Паньчук висловив образу на представника від "Батьківщини" за те, що той голосував за "конкретницю" Андрійчук. 

ОНОВЛЕНО:  Депутати підтримали кандидатуру Валерія Лескова на посаду заступника. "За" проголосували 49 депутатів,  "проти" - 15.  

 
 
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (9)
  • Анонім
    Що один керівник, що десять, а результат для області однаковий. Ніякий. І ми ще й за це платимо. Ми лохи виходить.
    PAL reply Анонім
    Отрадно, когда анонимы прозревают. Ну какой из лескова власть???  А эта бабушка - утка от гереги??? И таких полным полно. А может ну их на х.р ?
    Анонім reply PAL
    ДАВАЙЙ!!
  • Анонім
    не будет порядка в раде у нас. Пипец какой то а не власть.
    Анонім reply Анонім
    Ріхтуй о.ко можеш вже помало розробляти бо там будут пердолили на повну катуху до посиніння ср..ки.І ще будеш загл.оту.ати по самі я .ця
    Анонім reply Анонім
    Та нє, нормально жінка має своє місце
  • Анонім
    Приклад того, що БПП і колишні риги одне ціле
    Анонім reply Анонім
    Червоний анонім ,зміни наркотики  ,тебе вже заносить півень
    Анонім reply Анонім
    Тут червоних і інших кольорів анонімів багато. Конкретизуй.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:14 Командувач Сухопутних військ ЗСУ із Кам’янця Михайло Драпатий йде у відставку 15:12 У Хмельницькому відбувся благодійний забіг «Ukraine Run 2025» (ФОТО) 14:09 Як ChatGPT бачить міста Хмельницької області: фото photo_camera 13:07 Із 2 червня у Лісових Гринівцях не буде газу: в чому причина Від читача 16:53 Учень із Хмельниччини став лавреатом Всеукраїнського конкурсу з фізики 12:19 Понад 130 повітряних цілей: статистика й наслідки тривог на Хмельниччині за травень 11:18 У Кам’янці попрощалися із Миколою Войлаковим. Йому було 27 років 10:15 У Кам’янці-Подільському згорів автомобіль (ВІДЕО) 09:18 ТЦК та СП звітує про порушення з боку своїх працівників: ситуація за травень на Хмельниччині 18:36 Прогноз на 1 червня для Хмельниччини: яким буде перший день літа 18:02 Президент нагородив двох підлітків із Хмельниччини відзнакою «Майбутнє України» 17:26 Що зміниться з 1 червня — нові правила для водіїв, військовозобов’язаних і банківських клієнтів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up