Як вам попередні результати виборів? (ОБГОВОРЕННЯ)

Як вам попередні результати виборів? (ОБГОВОРЕННЯ)
Фото Радіо Свобода
  • До нового парламенту проходять 5 політичних сил.

  • Такими є результати екзит-полу.

В Україні завершилося голосування на позачергових парламентських виборах. Центральна виборча комісія має до 5 серпня встановити їх результати. А поки члени виборчих комісій рахують бюлетені, попередні результати вже відомі. Три соціологічні служби провели Національний екзит-пол. Нагадаємо, що на цьогорічних президентських виборах екзит-поли досить точно передбачили результати голосування. Зокрема точно вказали переможців першого туру та переможця другого.

Станом на 20:00 результати Національного екзит-полу є такими:

  • «Слуга народу» — 44,2%

  • «Опозиційна платформа» — 11,4%

  • «Європейська солідарність» — 8,8%

  • «Батьківщина» — 7,4%

  • «Голос» — 6,5%

  • «Сила і честь» — 4,3%

  • «Опозиційний блок» — 3,3%

  • «Партія Шарія» — 3,1%

  • «Радикальна партія Олега Ляшка» — 2,8%

  • «Українська стратегія Гройсмана» — 2,2%

  • «Свобода» — 2,1%

Решта політичних сил набрали менше 1% голосів. Варто зазначити, що прохідний бар’єр становить 5%, тому до наступного парламенту, найімовірніше, проходять перші 5 партій у цьому списку. А всі 11 політсил протягом наступних п’яти років можуть мати фінансування з державного бюджету, адже вони набрали понад 2% голосів.

Як ви ставитеся до таких результатів? Чи долає партія, яку ви підтримували, прохідний бар’єр? Чи вважаєте ви виборчу кампанію чесною та прозорою? Результат якої партії вас здивував найбільше? Чи здатний буде парламент нового скликання змінити ситуацію в країні на краще? Діліться своїми думками у коментарях.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (9)
  • Nadya Tekluk
    пойдёт.
  • Ірина Марущак
    1939р.
  • Галина Дышлюк
    Задоволена!
  • Людмила Осатюк
    Жду мажоритарку,взагалі розчарована,люди голосували за лозунги
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:42 Чому у Хмельницькому «зі снігом зійшов і асфальт»: пояснення комунальників 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 30 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Насувається похолодання: прогноз для Хмельниччини на 30 січня 20:45 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 30 січня Від читача 20:55 6 014 пацієнтів (в т.ч. 1 546 з гострим інфарктом міокарда) проліковано у КНП "ХОССЦ" стаціонарно протягом 2025 року 20:03 Планові відключення світла у Хмельницькому на 30 січня 19:35 Навіщо «Електротрансу» «Renault Trafic» за 1,8 мільйона? Ми дізналися 19:02 На щиті повернулось восьмеро військових з Хмельниччини. Хто вони 18:05 На Хмельниччині готують дороги до різкого похолодання 17:07 Хмельничани попрощались з офіцером Сергієм Чушем 16:16 Житель Хмельниччини збив пішохода під Житомиром: чоловік в реанімації 15:28 У Хмельницькому попрощаються з двома воїнами, які були зниклими безвісти 14:44 Мешканці Кам’янця закидали сміттям комунальника і замкнули його в підвалі 14:06 Затримали посадовця Хмельницької РВА — вимагав хабар за будівельні дозволи 13:17 Мама з донькою залишились без житла через вибух: історія сім’ї з Красилова 12:35 На Хмельниччині неповнолітній готував теракт на залізниці. Його затримала СБУ 12:02 Уродженка Хмельниччини виступить у фіналі Нацвідбору Євробачення-2026 11:31 Патрульні, кайданки, ТЦК: деталі затримання чоловіка на Пілотській play_circle_filled 10:42 П’ять пожеж за добу на Хмельниччині: у Красилові травмувалася жінка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up