Які наслідки може мати більшість «Команди Симчишина» у міськраді: думки експертів

Які наслідки може мати більшість «Команди Симчишина» у міськраді: думки експертів
Фото Василя Камінського
  • Партія, яка отримає більшість мандатів, зможе одноосібно приймати рішення у більшості випадків.

  • Експерти вважають, що наслідки можуть бути як позитивні, так і негативні.

26 жовтня — перший післявиборчий день. У міській виборчій комісії ще з ночі приймають документи від дільниць — протоколи та бюлетені. Тим часом загальну картину виборів вже можна зрозуміти. Вчора, 25 жовтня, ми оголосили результати проведеного нами екзит-полу. Сьогодні результати паралельного підрахунку «Команди Симчишина» оприлюднив один з кандидатів від неї Володимир Гончарук. Цифри хоч і відрізняються, однак для більшості партій різниця не перевищує кількох відсотків. Інший підрахунків на цей момент немає.

Скільки ж місць у раді займуть депутати від кожної з партій, якщо спиратися на дані екзит-полу та паралельного підрахунку? Все це визначено Виборчим кодексом, проте наразі всіх необхідних даних для розрахунку немає. Втім, приблизно це можна розрахувати, спираючись лише на наявну інформацію щодо підтримки виборців.

Такий висновок можна зробити з матеріалу «Української правди». Там розрахували кількість депутатів Київської міської ради, якби вибори 2015 року відбулися за новою системою, після чого порівняли отримані дані з реальними результатами виборів 2015 року. Різниця для кожної з партій складала щонайбільше одне місце або ж її взагалі не було.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up