Зеленський призначив нового голову Хмельницької обласної держадміністрації

Зеленський призначив нового голову Хмельницької обласної держадміністрації
  • Очільником Хмельницької ОДА став бізнесмен Сергій Гамалій.
  • Що про нього відомо.

 

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Хмельницької обласної державної адміністрації Сергія Гамалія. Відповідний указ № 535/2020 Глава держави підписав третього грудня. Про це повідомили в Офісі президента.

Як зазначається, президент уже вручив Сергію Гамалію службове посвідчення голови ОДА.

Що відомо про нового очільника області

Сергій Гамалій народився 1979 року в м. Кам’янці-Подільському Хмельницької області. У 2001-му закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (правознавство, юрист), а у 2003 році – Подільську державну аграрно-технічну академію (облік і аудит, економіст-бухгалтер).

З 2005 до 2007 року Сергій Гамалій працював юрисконсультом Instytut Maszyn Spozywczych (м. Варшава). У 2004-2009 роках був помічником депутата Кам’янець-Подільської міської ради на громадських засадах. З 2007-го займався підприємницькою діяльністю.

Нагадаємо, раніше президент звільнив Дмитра Габінета з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації. Відповідний Указ датований 24 листопадам опублікували на сайті глави держави. Як зазначається у документі, підставою для звільнення Дмитра Габінета є подана ним заява.

Водночас іншим Указом президент призначив тимчасовим виконувачем обов’язків голови Хмельницької обласної державної адміністрації Романа Примуша, який раніше був першим заступником очільника ОДА. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (29)
  • Людмила Старічкова
    Було б дивно, якби не бізнесмен. А по професії хто він? Де і ким працював?
    Олександр Бойко reply Людмила Старічкова
    Людмила Старічкова торгував колготами на базарі
    Читач00 reply Олександр Бойко
    и заработал кучу бабла
  • Ksana Lebid
    чого воно без маски?
    Ksana Lebid reply Ksana Lebid
    Валентина Козловська і всім іншим перехворівшим можна маску не носити? є такий закон чи постанова кабміну?
    Валентина Козловська reply Ksana Lebid
    Ksana Lebid бо перехворіло...
    Вікторія Чубар reply Ksana Lebid
    Людмила Шулик і слава Богу 😁
    Людмила Шулик reply Ksana Lebid
    Вікторія Чубар А вам,видно,і не стати Цим.
    Вікторія Чубар reply Ksana Lebid
    Анна Булычева було б за що ЦЕ поважати
    Анна Булычева reply Ksana Lebid
    Ksana Lebid негарно,пані,поважайте себе,якщо не поважаєте людей.
  • Рита Титаренко
    Хай би, вирубку лісів перевірив по області! Зимою люди не ходять до лісу, земля замерзла, добре рубати і красти вирубане! Навесні приходиш до лісу, куду звик ходити і не впізнаєш ліс! Пусто, одні пеньки стирчать! Але, нічого він не зробить, бо ця пошесть робиться по всій Україні! Природу знищують, не жалкуючи! Моя думка!
  • Оксана Григорчук
    Габінет-кабінет, ніякий. А от матрос Гамалій(совєцький серіал "Граница")-це вже шось😉.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:27 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:36 Симчишин натякнув на звільнення керівників підрозділів і підприємств через недостатню ефективність 18:59 «На щиті» повертаються 5 жителів Хмельниччини: імена 18:14 На Хмельниччині 2 чоловіків підозрюють у зґвалтуванні жінки: що відомо Від читача 12:07 Лист, який коштуватиме вам мільйона: як не стати жертвою інтернет-шахраїв. 17:30 Тетяні Крупі продовжили строк дії процесуальних обов’язків: деталі 16:58 На Хмельниччині оголосили штормове попередження 16:29 На Шепетівщині викрили мережу підпільних гральних закладів 15:43 Затримали хмельничанина, який сам організував замах на своє життя 15:02 Депутати і керівник суду з Хмельниччини заробляють на електроенергії: хто саме і скільки 14:19 «30 гривень не буде»: що каже міськрада про тарифи на проїзд і валідатори в маршрутках 13:20 «Це не ТЦК»: в Хмельницькому відкрили рекрутинговий центр Третьої окремої важкої механізованої бригади 12:31 Заблукала і не знала куди йти: у Дунаївцях знайшли 16-річну дівчину 11:40 На Хмельниччині суд дозволив затримати громадянку Білорусі для примусового видворення 10:49 $3 500 за відстрочку: на Хмельниччині викрили схему ухилення від служби 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:37 Працівника хмельницького РТЦК повторно оштрафували за п’яне водіння 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 10 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up