Зеленський та Бойко у другому турі президентських виборів — результати соцопитування

Зеленський та Бойко у другому турі президентських виборів — результати соцопитування
  • Українців запитали, кого б вони підтримали, якби президента довелося обирати найближчої неділі.

  • Крім того, поцікавилися думкою українців щодо політичних партій.

У разі проведення дострокових президентських виборів до другого туру пройшли би Володимир Зеленський та Юрій Бойко. Такими є результати соціологічного опитування, проведеного «Центром Разумкова». Українців запитували, кого б вони підтримали, якби вибори відбувалися найближчої неділі. У цілому підтримка політиків є такою (серед тих, хто визначився та взяв би участь у голосуванні):

Крім того, «Центр Разумкова» провів опитування щодо підтримки політичних партій. Найбільшу підтримку в разі дострокових парламентських виборів мала пропрезидентська «Слуга народу». У цілому результати опитування такі (серед тих, хто визначився та взяв би участь у голосуванні):

Нагадаємо, що прохідний бар’єр на виборах до парламенту зараз складає 5%. Тобто за такого результату у Раду пройшли би перші чотири партії із вказаного вище списку.

Обидва опитування були проведені у період від 17 до 24 червня. Опитали 2017 осіб віком від 18 років у всіх регіонах України, за виключенням окупованих територій. Похибка складає 2,3%.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Sergei Suprunenko
    Только этничный украинец, абсолютно не подвластный олигархам, и настоящий гетьман Игорь Смешко! Олигархи его бояться до усрачки, ибо знают, что с реформами они все сядут.
  • Рара
    ЧТО ЗА БЛЕФ???? КАКИЕ 34%, МАКСИМУМ = 2,1%, И БОЛЬШЕГО ОН НЕ ЗАСЛУЖИЛ. ДА И ПОРА УЖЕ ЕМУ ПОКИНУТЬ ПОСТ ГАРАНТА, НЕ ТЯНЕТ ДАЖЕ НА =(- 1)! ЕГО ПРАВЛЕНИЕ, ЭТО ОДНИ ПРОВАЛЫ ..... И РЕЗКОЕ ПАДЕНИЕ ЭКОНОМИКИ! А ПЛАНА РАЗВИТИЯ СТРАНЫ, ВЕДЬ КАК НЕ БЫЛО, ТАК И НЕТ, А ВОТ НА  АВОСЬ УПРАВЛЯТЬ В ГОСУДАРСТВЕ ЧРЕВАТО НЕ ХОРОШИМИ ПОСЛЕДСТВИЯМИ - ЭТО УЖЕ ТОЧНО, УГОЛОВЩИНА, А НЕ КОНСТИТУЦИЯ!
  • Денич
    Дожилися. А українці де?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:19 Запшикав працівників ТЦК балончиком: судитимуть жителя Хмельницького району 09:30 Жителів Хмельниччини запрошують на роботу в патрульну поліцію: умови та зарплата 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 5 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:15 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 6 лютого Від читача 10:22 До уваги перевізників! 21:01 На щиті — четверо військових з Хмельниччини: Пославський Андрій, Резничук Дмитро, Слободян Олександр, Ярмошук Василь 20:03 На Хмельниччині очікують негоду 6 лютого — оголошено жовтий рівень 19:04 Планові відключення світла у Хмельницькому на 6 лютого 18:28 На Хмельниччині зареєстровані сім індустріальних парків. У якому вони стані? 17:43 У Хмельницькому попрощаються з двома військовими: Сергієм Приставчуком та Юрієм Ткачуком 17:01 Зникли два мільйони гривень: директор коледжу на Хмельниччині отримав підозру 16:13 Серед звільнених з полону — шестеро жителів Хмельниччини, — ОВА 15:49 Після чотирьох років полону у Хмельницький повертається військовий Олександр 15:15 У Хмельницькому затримали лікарку, яка вимагала 5 тисяч доларів за продовження інвалідності 14:55 Депутатські тендери: як у Хмельницькому заробляють на держзакупівлях (частина 2) 14:14 У Хмельницькому попрощалися з Денисом Демідовим. Воїн два роки був зниклим безвісти 13:29 Врізався в авто та пішов пити: у Камʼянці затримали втікача з місця ДТП 12:43 Хмельниччина втратила чотирьох військових: Кислого Олександра, Костюка Дмитра, Костюка Олега та Окорського Романа 12:02 На Хмельниччині повідомили підозру посадовцю Держпродспоживслужби: що відомо 11:13 Поблизу Хмельницької області зафіксували землетрус
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up