Безболісне видалення родимок: які методи пропонують клініки Хмельницького

Безболісне видалення родимок: які методи пропонують клініки Хмельницького

Стан нашої шкіри завжди є відображенням загального здоров'я нашого організму. Поява пігментних плям, родимок, папілом іноді може бути не просто косметичним питанням, а серйозним сигналом про потребу у медичному втручанні. Відчуття дискомфорту, підвищене тертя одягу, чи навіть побоювання травм при гігієнічних процедурах - все це може бути симптомами, які необхідно враховувати.

Сьогодні, в Хмельницькому, як і в багатьох інших містах, клініки та дерматологічні центри пропонують широкий спектр методів видалення родимок та інших шкірних новоутворень. При цьому, однаково важливими є і побажання пацієнтів, і турбота лікарів про максимально безболісне та безпечне видалення, яке б задовольнило всі вимоги.

Вибір оптимального методу видалення шкірних новоутворень є важливою задачею, і в даному огляді ми розглянемо різні методи, які пропонують клініки Хмельницького, щоб допомогти вам зробити обдуманий вибір і зберегти ваше здоров'я та естетичний комфорт.

#партнерський проєкт

Зміст


Клініка естетичної гінекології та косметології "My secret"

«My secret» - це сучасна клініка, яка надає широкий спектр косметологічних та гінекологічних послуг для жителів та гостей нашого міста. Тут здійснюють широкий спектр процедур і маніпуляцій, чому сприяє новітнє обладнання та професіоналізм лікарів.

Одним з таких напрямків є передовий метод видалення новоутворень - застосування CO2 лазера.  Цей метод є найбезпечнішим і відмінним від традиційних підходів через ряд важливих переваг.

Перш і головне, варто зазначити повну безпеку процедури, оскільки CO2 лазер унеможливлює потенційний ризик інфекції в рану. Це гарантує максимальний захист для пацієнтів.

Ще однією важливою перевагою є швидкий та безболісний процес видалення, який займає лише кілька хвилин. Важливо також відмітити, що цей метод не викликає набряків, рубців та шрамів, що робить його ідеальним вибором для пацієнтів, які прагнуть швидкого і безпроблемного відновлення.

Новоутворення, які можна видалити за допомогою CO2 лазера, включають бородавки, папіломи, родимки (з попередньою дерматоскопією), ксантелазми та кератоми.

Лазерне CO2 видалення новоутворень має перевагу перед іншими методами тим, що коагулює тканини шкіри, заважаючи подальшому зростанню нових бородавок та перешкоджаючи проникненню вірусу папіломи людини (ВПЛ).

Важливо відзначити, що всі процедури в клініці виконуються дипломованими медичними фахівцями, які готові надати вам допомогу у догляді за вашою красою та здоров'ям.

Клініка естетичної гінекології та косметології «My secret» - дбайливе ставлення до вашої краси!

Адреса: вул. Бандери, 5а
Запис на прийом: 097 007 02 03
Facebook /mysecretclinickhm
Instagram @my_secret_clinic


Медичний центр Polishchuk derma center

У Polishchuk Derma Center проводиться видалення новоутворень на шкірі провідним спеціалістом Поліщуком Дмитром Степановичем, кандидатом медичних наук, лікарем вищої категорії, що має відповідні спеціалізації з дерматохірургії, дерматовенерології, дитячої дерматовенерології, а також є дійсним членом Всеукраїнської асоціації лікарів-дерматовенерологів та Європейської асоціації лікарів-дерматовенерологів (EADV), член Європейської асоціації дерматоскопії (IDS).

Для оцінки методу видалення новоутворень обовʼязковим є встановлення попереднього діагнозу, при цьому застосовується дерматоскопія, що дає можливість отримати цифрове зображення новоутворення після оптичного багаторазового збільшення. Існують утворення, які потребують лише хірургічного втручання з глибоким висіченням новоутворення і подальшим дослідженням його в патогістологічній лабораторії.

Окрім хірургічного видалення, у центрі, застосовується радіохвильовий метод на європейському обладнанні Kentamed RF100. Даний метод видалення новоутворень є менш травматичним, що дозволяє скоротити період загоєння тканин шкіри після втручання.

У центрі також застосовується кріодеструкція, де використовується рідкий азот, за допомогою спеціального пристрою - кріодеструктора.

У Polishchuk Derma Center проводиться видалення доброякісних (невусів - «родимок», атером, дерматофібром, папілом, кондилом, кератом, ангіом, трихоепітеліом, гемангіом, бородавок та ін.), передзлоякісних (актинічний кератоз, диспластиний невус, хвороба Боуена), деяких злоякісних утворень (базальноклітинних карцином, плоскоклітинних карцином , ранніх форм меланоми).

Усі вище перераховані процедури проводяться під місцевим знеболенням, що не викликає дискомфорту у пацієнта.

Одним із принципів центру є безпека пацієнтів, що забезпечується стерилізацією інструментарію на надсучасному, надшвидкісному автоклаві класу В Enbio (Швейцарія).

Адреса: вул. Вайсера, 15
Запис на прийом: 063 547 43 39
Instagram @polishchuk.dermacenter


Медичний центр "Bilyk Ultra Laser"

Діагностика та видалення доброякісних новоутворень – один із провідних клінічних напрямків медичного центру "Bilyk Ultra Laser". 

Будь-яке новоутворення потребує детального огляду та обстеження. Фахівці центру – дерматологи та онкологи здійснюють консультацію та оглядають новоутворення під об’єктивом дерматоскопа. Завдяки методу дерматоскопії можна відразу визначити, чи є ризик злоякісного утворення та запропонувати найкращий метод видалення у вашому конкретному випадку. У відділені лазерної дерматології "Bilyk Ultra Laser" видалення доброякісних новоутворень проводять із допомогою найсучасніших безпечних та надійних технологій.

Фракційний лазер MED-X LASER CO2
Ця технологія використовує потужний лазерний промінь, який проникає в шкіру і руйнує новоутворення шар за шаром. Лікар індивідуально налаштовує потужність і глибину проникнення лазеру відповідно до характеристик новоутворення та зони корекції. Це дозволяє точно видалити пухлини, мінімізуючи травму навколишніх тканин.

Радіохвильова хірургія на апараті ElmanSurgitron
Генератор радіохвиль "Сургітрон" використовує радіочастотні хвилі для розрізів та видалення новоутворень. Ця технологія дозволяє видаляти пухлини без глибокого термічного впливу на навколишні тканини, що призводить до швидкого відновлення та скорочує період реабілітації.

Новітня технологія лікування квазінейтральною плазмою
Використовується для делікатних та чутливих зон: верхня та нижня повіки, шия та зона декольте, шкіра статевих органів. Швидкий період реабілітації та малотравматичність.

В центрі видаляють різні типи новоутворень, такі як папіломи, дерматофіброми, кондиломи, себорейні кератоми, невуси (родимки), бородавки, мозолі, гемангіоми та інші. Фахівці мають багаторічний досвід у цій сфері та використовують сертифіковане обладнання для забезпечення безпеки та якості медичних послуг.

Якщо у Вас на шкірі зявились нові утворення, збільшились родимки або проявились інші симптоми - не зволікайте. Самостійно визначити походження новоутворення неможливо. Розібратись в цьому допоможе досвідчений фахівець.

Адреса: вул. Свободи, 18/2
Запис на прийом: 097 244 34 50
Сайт ultralaser.com.ua
Facebook /Bilyk.UltraLaser
Instagram @bilyk.ultralaser


Дерматовенерологічний кабінет "Лік’Н"

У дерматовенерологічному кабінеті Лік’Н успішно використовується ефективний метод видалення доброякісних новоутворень - кріодеструкція. Цей метод використовує рідкий азот для знищення вірусних папілом і бородавок, і має декілька переваг, які роблять його популярним серед пацієнтів.

Основною перевагою кріодеструкції є її мінімальна травматичність. Під дією низьких температур (близько 180 градусів за Цельсієм) тканини, що підлягають видаленню, руйнуються, тоді як здорова тканина залишається недоторканою. Це важливо для забезпечення швидкого відновлення шкіри та запобігання утворенню рубців.

Перед процедурою лікар проводить огляд і може призначити додаткові обстеження для пацієнта, які допоможуть визначити оптимальний підхід до видалення новоутворень. Кріодеструкція виконується кваліфікованими лікарями за допомогою спеціального інструменту або аплікатора.

Під час процедури лікар наносить рідкий азот на новоутворення, що призводить до їх заморожування та згодом відмирання. Пацієнти зазвичай відчувають незначний біль, можливе лише легке поколювання. Ця швидка процедура зазвичай триває менше ніж 30 секунд.

Після кріодеструкції новоутворення відпадають, залишаючи невелику скоринку на шкірі. Час повного відновлення може бути різним і залежить від величини і глибини пошкодження, але не залишається рубців, що є додатковим плюсом цього методу.

Важливо відзначити, що кріодеструкція підходить для всіх вікових категорій, і її проводять досвідчені фахівці. Цей метод дозволяє ефективно видаляти доброякісні новоутворення, забезпечуючи швидке і безпечне відновлення шкіри пацієнта.

Адреса: вул. Пилипчука, 4
Запис на прийом:
067 925 71 32 Лисюк Наталія Олександрівна
096 532 78 39 Клонюк Інна Анатоліївна
Instagram @dermatologlikn


Читайте також:

Як підготуватися до опалювального сезону, щоб не мерзнути

Медогляд дитини: де пройти обстеження у Хмельницькому

Користь масажу для здоров'я та краси: нові можливості сучасних салонів

keyboard_arrow_up