Створюємо комфортний клімат. Кондиціонери у Хмельницькому

  • 729

На вулиці спека, тому час задуматися про придбання і встановлення кондиціонера. Такого роду техніка створена для того, щоб перемагати спеку і забезпечувати комфортну температуру в приміщенні. У сучасному світі це не розкіш, а надійний помічник в управлінні «погодою» в домі чи офісі, який забезпечує умови для ефективної роботи та повноцінного відпочинку.

...

Компанія "Холод Сервіс"


Адреса:
м. Хмельницький, вул. Грушевського, 45
Тел.: +38 (096) 532-94-10
Сайт: holodservice.net
Ми у соц.мережах:  

Графік роботи: ПН - ПТ: 08:00-19:00

“ХОЛОД СЕРВІС” - це компанія з 20-ти річним досвідом роботи на ринку кліматичної техніки, яка є офіційним дилером багатьох відомих брендів, серед яких: Cooper&Hunter, Olmo, Tosot. Gree та інші.
Обираючи компанію “Холод Сервіс” Ви отримуєте:
• кондиціонери найвищої якості за вигідними цінами;
• безкоштовні консультації та проектування;
• монтаж кондиціонера в день покупки;
• виїзд майстра на Ваш об’єкт, розробка та розрахунок проекту;
• завжди наявність кондиціонерів на складі у Хмельницькому;
• можливість вибрати зручний для Вас спосіб доставки та оплати;
• можливість повернення або обміну товару;
• повний комплекс послуг з придбання, встановлення та обслуговування кондиціонерів;
• офіційну гарантію від виробника та гарантійний ремонт в ліцензованих сервісних центрах.

Компанія “Холод Сервіс” не просто продає кондиціонери, ми створюємо комфорт для наших клієнтів.


ТОВ "Клімат Поділля"


Адреса:
м. Хмельницький, вул. Соборна, 55, офіс 1 (2 поверх)
Тел.: +38 (067) 285-94-46
Сайт: www.klimatpodillya.com.ua
Ми у соц.мережах: 

Графік роботи: ПН - ПТ: 09:00-18:00

ТОВ «Клімат Поділля» уже більше 14-ти років займається продажем кліматичної та опалювальної техніки як в роздріб, так і гуртом, монтажем систем вентиляції та кондиціонування, а також сервісним обслуговуванням. В наявності у нас завжди широкий асортимент кондиціонерів від провідних виробників 
Висококваліфіковані фахівці нашої компанії розроблять для вас проекти систем вентиляції та кондиціонування для різних приміщень з урахуванням індивідуальності об'єкта.
Здійснюємо поставку основного обладнання, оснащення, допоміжних пристроїв і комплектуючих до вентиляційних систем. Виконуємо монтажні та пуско-налагоджувальні роботи для вентиляційних систем будь-якої складності.

Наші співробітники допоможуть Вам правильно підібрати все необхідне для створення у вашому домі, офісі, будинку оптимального мікроклімату з урахуванням ваших індивідуальних потреб і з використанням обладнання різних виробників (брендів).

Ми працюємо ефективно, швидко, відповідально і дотримуючись усіх правил техніки безпеки з охорони праці та вкладаючись в обумовлені терміни.

Наша репутація на ринку підкріплена відгуками клієнтів і значним списком об'єктів, над якими ми працювали.


ПП “Наша Справа”

Адреса: м. Хмельницький, вул. Горбанчука, 4
Тел.: +38 (067) 286-51-06, (093) 565-38-80
Сайт: nasha-sprava.com.ua
Графік роботи: ПН - ПТ: 09:00-19:00

ПП “Наша Справа” пропонує замовнику обладнання з повним комплексом послуг: від розробки проектної документації, розрахунку, підбору обладнання до монтажних, пуско-налагоджувальних робіт, а також гарантійного, післягарантійного супроводу, технічного обслуговування. Компанія є офіційним дилером кміматичної техніки Electrolux.

Приватне підприємство “Наша Справа” засноване в 1998 році. За 20 років зусиллями нашого підприємства було створено клімат на великій кількості об'єктів різного призначення:
- ПАТ КБ “Приватбанк”;
- Готельно-ресторанний комплекс “Sobkoff”;
- ПАТ “Укрелектроапарат”;
- Аграрна корпорація “Сварог Вест Груп”;
- Торговий центр “МОНБЛАН”;
- Бізнес центр «ПАРУС».

Відвідувавання виставок, семінарів, навчання співробітників дозволяє застосовувати сучасні інженерні розробки в поєднанні з оптимальними технологічними рішеннями.
Власне виробництво елементів систем вентиляції, співпраця з імпортерами та офіційними представниками постачальників обладнання дозволяє пропонувати замовнику вигідні та гнучкі умови.


Компанія «Клімат Інсайд»

 
Адреса:
м. Хмельницький, вул. Нижньоберегова, 3ж
Тел.: +38 (067) 354-45-90
Сайт: laser.climateinside.com.ua
climateinside.com.ua
Графік роботи: ПН - ПТ: 08:00-18:00

Створи свій ідеальний мікроклімат разом з компанією Клімат Інсайд та кондиціонерами Gree.
Клімат Інсайд – це Gree, Gree – це Клімат Інсайд.

Особливості вибору кондиціонера:
З настанням літа і приходом спеки, більшість людей бажають придбати кондиціонер в квартиру, або офіс. Перш ніж звернутися в спеціалізовану компанію, заздалегідь з'ясуйте площі кімнат, які Ви хочете оснастити кондиціонерами. Також необхідно уявляти, скільки чоловік будуть постійно перебувати в даному приміщенні. Найцікавіший момент при покупці кондиціонера – це вибір торгової марки. Якщо Вам потрібна якість та довговічність в роботі за доступну ціну, то Вам потрібен кондиціонер марки Gree.

Чим ми відрізняємся від інших:
Компанія  «Клімат Інсайд» уже понад 10 років успішно займається такими видами робіт, як монтаж систем вентиляції, опалення, кондиціонування, водопостачання та каналізації.
- Ми готові запропонувати вам індивідуальний підбір обладнання з урахуванням специфіки вашого об'єкта, підготувати проектну документацію, провести кваліфікований монтаж кліматичного обладнання, надати повний комплекс послуг по сервісному і гарантійному обслуговуванню кондиціонерів.
- Ми працюємо тільки з обладнанням торгової марки Gree.
- Ми єдині в регіоні, хто надає офіційну гарантію безпосередньо від заводу-виробника
- Ми несемо якість в сфері вентиляції та кондиціювання.


Регіонально-технічний центру кондиціювання та вентиляції "Ю Сервіс"

Адреса: м. Хмельницький, вул. Проскурівського Підпілля, 117
Тел.: +38 (0382) 700-332, (067) 380-43-86
Графік роботи: ПН - ПТ: 09:00-18:00, СБ: 10:00-17:00

Регіонально-технічний центру кондиціювання та вентиляції "Ю Сервіс"- комплексне вирішення завдань в області вентиляції та кондиціонування повітря. Фахівці компанії "Ю Сервіс" мають широкий досвід в професійному проектуванні та монтажі систем вентиляції в житлових, виробничих та адміністративно-побутових приміщеннях.
Послуги компанії "Ю Сервіс":
- Продаж встановлення обслуговування.
- Гарантійний та післягарантійний ремонт.
- Побутова і напівпромислові кондиціонери.
- Теплотехніка (водонагрівачі, електроконвектори, радіатори, котли твердопаливні і електричні,сонячні колектори).

Допоможемо в підборі при виборі кондиціонерів і налаштуємо правильну роботу систем вентиляції приміщень.


ТОВ "ЕкоАльт"


Адреса:
м. Хмельницький, Старокостянтинівське шосе, 5 (ТЦ Комфорт Центр, 1 поверх)
Тел.: +38 (097) 859-60-27, (097) 900-77-19
Сайт: www.ecoalt.km.ua
Ми у соц.мережах:  

Графік роботи: ПН - ПТ: 09:00-18:00, СБ - НД: 10:00-15:00

Шукаєте компанію яка швидко, якісно та надійно встановить вам кондиціонер, візьме на себе всю відповідальність за встановлення та гарантію обладнання, тоді Вам до нас!!!
ТОВ «ЕкоАльт» - провідна компанія на ринку кондиціювання, вентиляції, альтернативних джерел енергії. Компанія надає послуги по всій території України!
У 2015 році ми відкрили відділ кліматичного обладнання за адресою м.Хмельницький Старокостянтинівське шосе 5 ТЦ Комфорт Центр 1 поверх, де знаходиться найбільший та найрізноманітніший вибір кондиціонерів у Західному регіоні. Для обслуговування клієнтів в 2016 році ТОВ «ЕКОАЛЬТ» став офіційним сервісним центром, що дає змогу надавати гарантійне та післягарантійне офіційне обслуговування систем кондиціювання та вентиляції, від компанії “ОПТІМ”, про що засвідчують сертифікати! 

Сьогодні компанія "ЕкоАльт" займає впевнену позицію в рейтингу найкращих, найякісніших та швидкозростаючих компаній у місті Хмельницькому! 
Наша Місія — забезпечити  якісним та доступним товаром наших клієнтів, створити комфорт в їхніх оселях, офісах, магазинах, та інших приміщеннях, за доступну ціну і високу якість! 

ТОВ «ЕкоАльт» - якість кожному!


Системи вентиляції та кондиціонування "Дімвент"


Адреса:
м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 11Л
Тел.: +38 (097) 173-70-20, (096) 108-83-58
Сайт: dimvent.com.ua
Ми у соц.мережах: 

Графік роботи: ПН - ПТ: 09:00-19:00, СБ: 09:00-17:00

"ДІМВЕНТ" - це спеціалізована фірма кліматичного обладнання, що активно розвивається, та надає широкий спектр послуг, а також інженерних рішень у сфері вентиляції, кондиціонування.
Дімвент займається своєю діяльністю більше 15 років, має власне  виробництво по виготовленню промислових виробів з нержавійки та оцинковки.
Спеціалізований шоу рум, де представлені світові бренди. Дімвент є офіційними представниками CHIGO, MDV, GENERAL, HAIER, LG, GHIGO, HITAChI.
Компанія пропонує такі послуги:
• Алмазне буріння отворів (діаметром від 63 до 320 мм).
• Повітропроводи.
• Димоходи.
• Теплові насоси.
• Промислове обладнання з нержавійки.
• Кліматичне обладнання.
• Кондиціонери.
• Вентилятори.
• Рекуператори.
• Решітки.

Якість, високий сервіс, гарантійне обслуговування, монтаж гарантує "ДІМВЕНТ" фірма кліматичного обладнання. Звертайтеся! Будемо завжди раді допомогти Вам!


ПП "Таір-Гарант"

Адреса: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 102
Тел.: +38 (067) 265-88-58
Графік роботи: ПН - ПТ: 09:00-19:00

ПП «Таір-Гарант» пропонує широкий спектр послуг з продажу, монтажу, ремонту та обслуговування систем кондиціонування, вентиляції, гаражних воріт та шлагбаумів, автоматики, холодильних та морозильних установок.
Багаторічний досвід дозволяє нам виконувати свою роботу на високому рівні й надавати якісні послуги нашим клієнтам. Ми цінуємо та поважаємо кожного клієнта, стараємось задовольнити усі потреби та побажання. Наш асортимент широкий та різноманітний, він втілює у життя всі вимоги щодо якості та функціональності.
Пропонуємо продаж:
► Систем кондиціювання:
- Віконні, мобільні, спліт-системи, мульти спліт-системи, централізовані, підлогово-стельові, настінні, касетні.
- Виробництво: «DEKKER» (Канада), «DAIKIN» (Японія), «ELEKTRA» (Ізраїль), «CARRIER» (США), «DELONGHI» (Італія), «HITACHI» (Японія), «TOHIBA» (Японія), «COOPER ANDHUNTER» (США), «MITSUBISHI» (Японія), «FUJITSU» (Японія), «PANASONIC» (Японія).
►Систем приточно-витяжної вентиляції:
- Повітряні завіси для вертикального та горизонтального встановлення, електричний та водяний обігрів.
- Виробництво: «Olefini» (Греція).
► Повітроочисників:
- CR 888A — для площі до 30 м²;
- CR 988A — для площі 50 м² (при висоті стелі до 3 м);
- Виробництво: «Crystal» (США).


ТехноСвіт


Адреса:
м. Хмельницький, вул. Купріна, 2 (Ружичнянський універмаг)
Тел.: +38 (0382) 67-18-46, (068) 172-53-63 Вадим
Графік роботи: ПН - ПТ: 09:00-18:00

Техносвіт - компанія з 5-ти річним досвідом роботи у сфері охолодження.
Продаж, монтаж, сервісне обслуговування систем кондиціонування:
- доступні ціни на кондиціонери;
- безкоштовна консультація та виїзд на об`єкт;
- кваліфікований монтаж з гарантією на виконані роботи;
- монтаж та ремонт, будь-якої складності;
- чистка блоків кондиціонерів;

Монтаж кондиціонерів в 2 етапи: предмонтаж (закладка магістралі на стадії ремонту), постмонтаж (доустановка по закінченню ремонту).
Високий сервіс, якість гарантуємо!

"Техносвіт" - ваша кліматична незалежність.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Хмельницького за сьогодні

18:00 Хмельничан чекає нова хвиля похолодання: погода на тиждень 17:00 Магнітні бурі в грудні: у які дні їх вплив буде найсильнішим та на що варто звернути увагу 16:00 Армієць з Хмельницького став чемпіоном світу з кікбоксингу 15:00 Перейменування Бугу та здорожчання цигарок: коментарі на сайті «Всім» протягом тижня Від читача 13:08 Зеленського і “слуг народу” закликають внести дієві зміни в статтю 299. Жорстоке поводження з тваринами! 14:00 Чи зустрічатимуть хмельничани Новий рік зі снігом? Синоптики дали прогноз 13:00 Зустріч у книгарні. Юлія Гудошник представить хмельничанам свій роман 12:00 На Хмельниччині автомобіль злетів з дороги та перевернувся 11:00 За скільки купують і продають валюту в Хмельницькому 8 грудня 10:00 У центрі Хмельницького на "зебрі" перекинулась "Газель": постраждав водій (ФОТО) photo_camera 09:00 8 грудня — День ангела в Ярослава 08:00 Рецепт дня: як приготувати картоплю по‑селянськи в духовці 18:33 Якою буде погода у Хмельницькому 8 грудня: прогноз
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
keyboard_arrow_up