Рецепт вихідного дня. Готуємо запіканку з макаронів

Рецепт вихідного дня. Готуємо запіканку з макаронів
Фото: osoblyva.com
  • У вихідний маємо трішки більше часу для кулінарії.
  • Тож, сьогодні можна експериментувати зі сніданком.

Інгредієнти:

  • 300 г макаронів;
  • 300 г м’ясного фаршу;
  • баночка консервованого горошку;
  • баночка консервованої кукурудзи;
  • 100 г твердого сиру;
  • 2 помідори;
  • цибулина;
  • морквина;
  • 50 г майонезу;
  • зелень, сіль і перець.

Макарони відварити та відкинути на друшляк.

Дрібно порізати цибулю додати терту моркву та обсмажити на сковороді. Додати фарш й протушкувати приблизно 15 хвилин. Посолити, поперчити і перемішати.

До фаршу додати кукурудзу з горошком та потримати на вогні ще кілька хвилин.

Помідори порізати. подрібнити зелень. Натерти сир.

У форму викладаємо спершу шар макаронів, потім шар фаршу, помідори. Посипаємо зеленню. Все заливаємо майонезом і посипаємо сиром.

Запікати потрібно приблизно 30 хвилин при температурі 180 ºС.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Потеплішає: прогноз на 17 грудня для Хмельниччини 20:29 Підтвердилася загибель двох воїнів з Хмельниччини, які вважалися зниклими безвісти 19:49 Де не буде світла у Хмельницькому 17 грудня (АДРЕСИ) 19:12 Пʼяним вночі катав школярок та злетів у кювет: як покарали водія на Хмельниччині Від читача 16:54 Як шахраї обманюють, пропонуючи роботу. Як діють зловмисники. 18:26 У Хмельницькому попрощалися із захисником Володимиром Тарасюком 17:45 Декларація з помилками на 38,9 мільйона: як НАЗК перевіряло депутата з Хмельницького 17:29 Газовики спростували появу «четвертої платіжки». Що насправді отримали хмельничани 16:52 СБУ знайшла пістолет, з якого вбили Парубія: кілера затримували на Хмельниччині 16:11 Хмельничанин погрожував підірвати прикордонний підрозділ на Закарпатті: чим все закінчилось 15:30 Педагоги і науковці Хмельниччини отримали премію імені Миколи Дарманського (ІМЕНА, ФОТО) 14:48 На Хмельниччині звели карʼєр на землях громади: судитимуть ексочільника Геокадастру 14:01 Які ціни на фрукти у Хмельницькому і звідки їх привозять 13:15 Холод надворі - тепло вдома: актуальні рішення цієї зими 13:03 У Хмельницькому проведуть різдвяний ярмарок: коли і де 12:12 У громадах Хмельниччини попрощаються з військовими — Олександром Бєлогуровим та Денисом Роздобутьком 11:26 Хмельницька АЕС шукає працівників: повний список вакансій 10:30 Помер колишній голова Хмельницької облдержадміністрації Віктор Коцемир 09:52 Хмельничан просять допомогти у розшуку злочинця 09:16 Прорвало водопровід: на Виставці сьогодні не буде води (АДРЕСИ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up