Снідаємо смачно. Як приготувати пишні оладки

Снідаємо смачно. Як приготувати пишні оладки
ukr.media
  • Приготування сніданків має бути простим. Але це не означає, що страва не має бути корисною та смачною.
  • Пропонуємо вам рецепт сніданку, який гарантує позитивні емоції на весь день. Обов'язково спробуйте.

Потрібно:

  • кефір - 300 мл
  • борошно 1,5 стакана 
  • сода - 1 ч л
  • цукор -1,5 ст л
  • сіль
  • олія

Покладіть у кефір соду та добре перемішайте. Всипте цукор і сіль. Знову перемішайте. Ні в якому разі не додавайте більше цукру, бо пишні оладки не вийдуть.

Поступово вмішайте борошно. Тісто має вийти густим.

Налийте на розпечену пательню олію і відразу починайте смажити оладки на середньому вогні..

Наливайте тісто з відстанню близько 1 см. Смажте з обох сторін. Потім оладки викладайте на паперовий рушник, щоб стік зайвий жир.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:13 Стажування у Хмельницькій міській раді: хто може потрапити і що це дає 13:02 Ветерану з Хмельниччини вручили сертифікат на житло 12:40 Сучасна діагностика зору в Хмельницькому: куди звернутися? 12:04 У Хмельницькому не розминулись «ВАЗ» і «Skoda». Є постраждалий Від читача 19:21 В Україні створюють платформу, через яку землевласники зможуть подаватися на гранти 11:44 Які фільми покажуть на свята у кінотеатрі Шевченка: афіша 11:26 «Газмережі» спростували інформацію про здорожчення вартості доставки газу 10:57 У ДТП біля Правдівки травмувалися двоє людей 10:03 На Хмельниччині діє 428 церков УПЦ МП 09:29 На трьох вулицях Хмельницького не буде води 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 24 грудня (ІНФОГРАФІКА) 22:00 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 24 грудня 21:01 Вдарять морози: якою буде погода 24 грудня на Хмельниччині 20:41 Військові з Хмельниччини повертаються на щиті:  Анатолій Мельник, Олександр Осадчий, Максим Остапчук 20:13 На Хмельниччині ветеранам і родинам загиблих вручили сертифікати на житло 19:52 На Хмельниччині попрощалися з батьком чотирьох дітей, який загинув на війні 19:27 Планові відключення світла у Хмельницькому на 24 грудня (АДРЕСИ) 18:49 Храм на Хмельниччині покинув московський патріархат 18:00 Яка ситуація зі світлом на Хмельниччині ввечері 23 грудня 17:16 «Заважали відпочивати»: у Старокостянтинові чоловік з ножем напав на підлітка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up