“Агробізнес” переміг тернопільську “Ниву” (ВІДЕО)

Фото із сайту ФК "Агробізнес".

Команда з Волочиська продовжує лідирувати в чемпіонаті України з футболу серед аматорів.

Волочиський “Агробізнес” свій черговий матч проводив в селі Великі Гаї. Місцевий стадіон є домашнім для тернопільської “Ниви”. У першому колі ці команди зіграли між собою 1:1. Причому “Агробізнес” забив на останній хвилині гри.

Гру в Тернополі більш впевнено провели гості, які вважалися фаворитом протистояння. Вже на другій хвилині Тарас Пліс, роблячи навіс, закинув м'яч в дальній кут воріт і відкрив рахунок. Подвоїв перевагу Дмитро Юхимович. Він реалізував пенальті, яке призначили за фол голкіпера “Ниви” проти Віталія Груши.

У підсумку перемога 2:0 і “Агробізнес” залишається єдиною командою в аматорській лізі, яка ще не програвала. Відзначимо також, що команда з Волочиська й пропустила найменше серед 22 команд - 3 голи.

Наступний поєдинок лідер першої групи зіграє вдома. До Волочиська 13 травня приїде міцний ФК “Малинськ” з Рівненщини. У першому колі матч між майбутніми суперниками завершився із рахунком 1:1.

“Нива” (Тернопіль) - “Агробізнес” (Волочиськ) - 0:2

Голи: Пліс (2), Юхимович (34, з пенальті)