Боксерка з Хмельниччини перемогла на міжнародному турнірі (ВІДЕО)

• 13-річна боксерка з Чемерівець здобула золото на міжнародному турнірі з боксу в Німеччині.

• Вікторія Росецька присвятила свою перемогу ЗСУ.

У Німеччині завершився міжнародний турнір «Кубок Балтійського моря», який зібрав понад 100 боксерів з 12 країн.

На турнірі українці здобули 15 нагород. Золото виграла й наша землячка, боксерка з Чемерівців Вікторія Росецька.

У фінальному поєдинку у ваговій категорії 54 кілограми юна боксерка в першому ж  раунді перемогла німкеню.

Боксом дівчинка займається близько 4 років, вона провела понад 50 поєдинків і є однією з найсильніших в Україні. Виступ на міжнародній арені додав їй впевненості та віри у себе.

Свою перемогу дівчинка присвятила українським воїнам і патріотам.

Тепер вона разом з її тренером  Русланом Мельничуком  готуватиметься до Чемпіонату Європи з боксу, який відбудеться в серпні в Туреччині.