“Епіцентр-Подоляни” став чемпіоном України з волейболу

Тут і далі фото - з сайту Хмельницької ОВА
  • Таке рішення ухвалила Федерація волейболу України.
  • Срібло дісталось львів'янам. а бронза - команді з Дніпра.

Спортивні чемпіонати в Україні призупинили через масштабне вторгнення рф. Тому підсумки українського спортивного сезону підбивали, закріпивши результати відповідно тих даних турнірних таблиць, які були на момент вимушеної зупинки.

Нещодавно своє рішення щодо визначення чемпіонів та призерів змагань винесла й федерація волейболу України.

Відео дня

Виконком федерації волейболу вирішив завершити чоловічі та жіночі змагання сезону 2021/22 за результатами першого етапу. це без урахування ігор у плей-оф та фіналі. Серед чоловіків “золото” виборов клуб “Епіцентр-Подоляни” з міста Городок. Волейболісти перемогли в усіх зіграних 22 матчах і були одними із фаворитів змагань. “Срібло” дісталося львівському “Баркому-Кажани”, а “бронза” – у ВК “Прометей” з Дніпра.

“Епіцентр-Подоляни” стали чемпіонами України з волейболу вперше в історії. Цього раніше не вдавалося жодній команді з Хмельниччини, зазначають на сайті ОВА.  У попередньому сезоні 2020/21 хмельницькі волейболісти поступилися у фіналі плей-оф львівським “Барком-Кажанам”, які цього разу здобули “срібло”.

Підсумкова таблиця чемпіонату України з волейболу 2021/22 (чоловіки) виглядає так:

1.”Епіцентр-Подоляни” (Городок) – 64 очки (22 матчі), 66:7 (різниця сетів)

8.”Буревісник” (Чернігів) – 0 (24), 3:72

У прес-службі ГО ФВУ зазначають, що рейтинги команд, які прийматимуть участь у європейських змаганнях, визначаються за результатами І-го етапу. Чемпіонати України серед чоловічих колективів Вищої, Першої та Другої ліг-Дмарт завершено без визначення переможців і призерів. Така ж участь спіткала й жіночу Першу лігу-Дмарт.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.