Голи на останніх секундах, спірне пенальті та сенсація: “Сокіл” у Хмельницькому програв аутсайдеру

Голи на останніх секундах, спірне пенальті та сенсація: “Сокіл” у Хмельницькому програв аутсайдеру
Фото СК Сокіл
  • “Сокіл” приймав “ІнБев/НПУ” у 10-ому турі футзальної Екстра-ліги.
  • Хмельничани двічі наздоганяли гостей в рахунку, але програли.
  • Вирішальний гол було забито на 4 секунди до фінального свистка.

Футзальний рік для “Сокола” підходить до завершення. Останні два матчі команди перед новорічно-різдвяними святами заплановані вдома. Перший із них відбувся сьогодні, 15 грудня. В гості до “соколят” приїхав “ІнБев/НПУ”, який одночасно представляє Житомир та Київ.

Суперник хмельничан до звітного туру посідав останнє місце в Екстра-лізі. Саме цю команду “Сокіл” впевнено переміг в стартовому матчі сезону. Тому господарі вважалися фаворитом протистояння. Навіть незважаючи на те, що фахівці все частіше говорять про прогрес у грі “ІнБев/НПУ”.

Матч краще розпочали саме гості і саме вони відкрили рахунок. Після відбору м’яча у Вербового влучно пробив Яблонько - 0:1. Ще до перерви відігралися хмельничани завдяки класному сольному проходу і точному удару Подлюка - 1:1.

У другому таймі довгий час рахунок не змінювався. На перших ролях були голкіпери обох команд. Та проти точного удару Смоловика із пенальті Чех нічого вдіяти не зміг - 1:2. Варто також згадати і про досить спірне рішення про призначення 6-метрового. Як було видно із картинки відеотрансляції, Вербовий дійсно фолив. Та досить схоже на те, що робив він це ще до штрафного майданчика.

За 26 секунд до фінального свистка рахунок став рівним. За фол Чеберяка на Сороці арбітри призначили дабл-пенальті. 10-метровий удар чітко реалізував Подлюк - 2:2. Та все ж втримати бодай нічийний рахунок хмельничани не змогли. За 4 секунди до фінального свистка простріл партнера замкнув Чеберяк - 2:3. Часу відігратися у “Сокола” просто не залишилося.

Зважаючи на такий підсумок гри, ще більше загостриться боротьба за потрапляння до шістки кращих. Збільшилися шанси на це в “ІнБев/НПУ”. А от хмельничанам тепер буде дуже важливо перемогти через тиждень вдома покровський “Титан”. Ця команда буде чи не головним конкурентом в плані турнірної боротьби. Гра запланована на 22 грудня.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:02 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 19:12 Півтора року без рішень: як конфлікт навколо ЦРЛ паралізував роботу Хмельницької райради 18:11 Не лише «справа Снігурова»: 5 історій про те, як на Хмельниччині карали за подібне 17:44 Чоловік обікрав лікарню на Хмельниччині Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 17:07 П'яна ДТП із перекиданням: водій Peugeot "надув" 2,68 проміле 16:49 Заступника голови ОВА викрили на мільйонних «відкатах» за ремонт доріг play_circle_filled photo_camera 16:04 У Хмельницькому попрощаються з двома військовими 15:27 Чотирьох водіїв під наркотиками оформили хмельницькі патрульні 14:43 Місцями град: синоптики попередили про погіршення погоди 14:08 Агафія і Лео: як хмельничани називали дітей у липні 13:01 Не зовсім футбольний репортаж про історичний матч «Епіцентру» в Камʼянці play_circle_filled photo_camera 12:40 На Хмельниччині внаслідок ДТП загинув чоловік, його дружина – у лікарні 11:59 Врятували від падіння в прірву: на Бакоті під ногами письменниці обвалилася стежка 10:50 Родинам полеглих захисників з Хмельниччини вручили державні нагороди 10:03 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:15 Лікарка судилась з «Новою поштою» через втрачене обладнання 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 2 серпня (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up