Хмельничанка з рекордом перемогла на чемпіонаті України з легкої атлетики

Хмельничанка з рекордом перемогла на чемпіонаті України з легкої атлетики
  • Марина Бех впевнено перемогла у секторі стрибків у довжину.
  • Тріумф став другим поспіль для неї в змаганнях у приміщенні.

Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщені проходив в Сумах. Тривав він із 17 по 19 лютого. Ці змагання стали ще одним етапом відбору в збірну України, яка вирушить на європейську першість в Сербію.

Норматив на чемпіонат Європи хмельничанка Марина Бех виконала раніше на кубку України. Тоді вона встановила не лише власний рекорд змагань у приміщенні, а й обласний. Стрибнула спортсменка на 6,63 метра. За повідомленням відділення НОК в Хмельницькій області, це четвертий результат сезону в Європі.

Тому для Марини Бех чемпіонат України став етапом підготовки до змагань у Белграді і можливістю здобути ще одну нагороду. І вона нею скористалася сповна. В останній спробі хмельничанка показала результат в 6,64 метра і перевершила рекорди, які сам ж встановила. Це дозволило їй стати кращою в Україні.

То ж перед чемпіонатом Європи Марина Бех підходить в чудовій формі і з переможним настроєм. Слідкуйте за виступами хмельничан на спортивній арені і життям Хмельницького на vsim.ua.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:31 Платне паркування запровадять на Героїв Маріуполя 10:37 У ДТП неподалік Хмельницького загинув мотоцикліст 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 15 серпня (ІНФОГРАФІКА) Від читача 00:27 Петиція про присвоєння звання Героя України посмертно 21:00 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:04 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:08 Викладач, вихователь та кухар: вакансії у сфері освіти в Хмельницькому 18:21 Понад два роки був зниклим безвісти: попрощалися з Віктором Казмірчуком 17:33 П’ятьох захисників з Хмельницького району посмертно відзначили держнагородами (ІМЕНА) 16:49 Судитимуть керівника товариства, який заволодів будматеріалами під час будівництва для ДСНС 16:03 У Хмельницькому попрощалися з 38-річним Сергієм Подлюком 15:22 Душив і вимагав гроші: затримали чоловіка, який у Шепетівці напав на пенсіонерку 14:29 Симчишин призначив двох директорів закладів освіти (ІМЕНА) 13:02 На Хмельниччині медики врятували чоловіка з непритомністю та зупинкою дихання 12:33 Рятувальники показали, як гасили ранішню пожежу на Гречанах play_circle_filled photo_camera 11:52 На Кам’янеччині розшукали 13-річну дівчинку: з родиною працюють соцслужби
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up