Хмельницька веслувальниця стала чемпіонкою Європи

Світлини з сайту Хмельницької міськради та сторінки у Фейсбук Федерації каное України
  • Анастасія Дежицька здобула золото в перший день змагань.

В Данії з 28 по 31 липня триватиме чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное з марафону. Змагання відбуваються у місті Сількеборг.

Фото з Фейсбук Федерації каное України

У перший день змагань Анастасія Дежицька виборола золоту нагороду чемпіонату з марафону серед юніорів. Вихованка Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи № 3 подолала юніорську марафонську дистанцію (11,8 км) за 1 годину, 9 хвилин та 6 секунд. Анастасія впевнено перемогла всіх своїх суперниць. Про це інформує пресслужба Хмельницької міськради.

Підготували спортсменку тренери-викладачі Микола Кушта та Олексій Слівінський.

Раніше ми повідомляли, що збірна України вперше увійшла до трійки найкращих медального заліку на Всесвітніх іграх info. А хмельницька спортсменка завоювала 3-є місце на змаганнях з пауерліфтингу.