Романчук завоював другу бронзу на чемпіонаті світу з плавання

• Михайло Романчук виступив на дистанції 5 км на відкритій воді.

• Це перша медаль в плаванні на відкритій воді на світовій першості в історії України.

У місті Будапешт (Угорщина) триває чемпіонат світу 2022 року з водних видів спорту. Ми вже повідомляли, що заслужений майстер спорту України з плавання Михайло Романчук посів там третє місце на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Сьогодні плавець з Хмельницького здобув другу бронзову нагороду. Цього разу він став призером на дистанції 5 кілометрів на відкритій воді. Про це повідомили на сайті Хмельницької міської ради.

До слова, ця медаль стала першою в історії України на чемпіонаті світу на відкритій воді. Перше й друге місця зайняли Флоріан Веллброк (Німеччина), Грегоріо Палтріньєрі (Італія).

Нагадаємо, Михайло одружений з відомою хмельничанкою Мариною Бех-Романчук. Вона є успішною легкоатлеткою.