Хмельницький «Сокіл» в напруженому матчі поступився «Енергії»

Фото СК "Сокіл".
  • Відбувся перший матч кубкового протистояння між «Соколом» і «Енергією»
  • Наші футзалісти вели в рахунку 2:0 та втратили перевагу і програли.

Волею календаря хмельницький «Сокіл» і львівська «Енергія» 2018 рік розпочинають трьома поспіль матчами між собою. Перший з них пройшов в рамках чемпіонату. У Львові наші програли 2:6. Друга зустріч була кубковою. Відбулася вона сьогодні, 10 січня, у Хмельницькому.

Перший тайм краще провели «соколята». Завдяки голам Подлюка і Мартинюка господарі повели 2:0. До перерви рахунок скоротив Гасюк. Перерва більше пішла на користь «енергетикам». У перші десять хвилин після відновлення гри вони забили двічі і вийшли вперед. Забивали Легендзевич і Кузь.

В заключній частині гри «Сокіл» зусиллями Мартинюка зміг зрівняти. Та за дві хвилили до фінального свистка хмельничани пропустили після улару Радевича. Гра «Сокола» із п’ятим на останніх хвилинах результату не змінила. То ж до матчу-відповіді, яка пройде у Львові 17 січня, команди підійдуть із перевагою «Енергії» і один м’яч – 3:4. Слідкуйте за новинами спорту і не тільки на vsim.ua.

Сокіл – Енергія – 3:4 (2:1)

Голи: Подлюк (2), Мартинюк (14, 36) – Гасюк (17), Легендзевич (27), Кузь (30), Радевич (39)