«Хмельницький» здобув срібні нагороди в дебютному сезоні Прем’єр-ліги

«Хмельницький» здобув срібні нагороди в дебютному сезоні Прем’єр-ліги
Фото ФК "Минай".
  • Новостворений футбольний клуб завершив виступи в чемпіонаті області.
  • Команда з обласного центру стала другою, обійшовши колектив Богдана Шершуна.
  • Далі ігри чемпіонату України, де хмельничани плентаються в хвості таблиці.

Футбольний клуб «Хмельницький» був створений на базі команд «Лєвша» і першої спортшколи міста лише цього року. Відразу заявилися на в обласну Прем’єр-лігу і чемпіонат України серед аматорів. Перше із змагань для хмельничан уже завершилося.

В останній грі чемпіонату «Хмельницький» приймав «Енергетик-Миклуш» з Нетішина. Для здобуття срібних нагород господарям могло вистачити й нічиєї. Команда з обласного центру перемогла з рахунком 1:0 завдяки голу Гайдаша зі штрафного наприкінці гри стала другою.

«Бронзу» забере «Случ» зі Старокостянтинова. В останній для себе грі чемпіонату команда Богдана Шершуна зіграє проти чемпіона. Матч із «Агробізнесом-2» буде принциповим, але вже не має ніякого турнірного значення.

Відео дня

Місця поза призовою трійкою ще не розподілені. Поки четвертим іде красилівський «Случ», який зіграв усі матчі. Обійти його можуть «Дунаївці», якщо переможуть на виїзді «Славуту». У нижній частині відразу три команди мають по 8 очок. Точно останньою завершить чемпіонат кам’янецька «Фортеця». 7-8 місця поки посідають нетішинці і славутчани відповідно.

Останні матчі чемпіонату:

  • Славута – Дунаївці (21 жовтня)
  • Агробізнес-2 – Енергетик-Миклуш (21 жовтня)
  • Агробізнес-2 – Случ (С) (дата не визначена)

В чемпіонаті України з футболу серед аматорів «Хмельницький» поки виступає не так вдало. В останній грі команда вдома програла «Минай» із Закарпаття з рахунком 1:4. Це була четверта поразка для хмельничан в семи матчах. Вони посідають передостаннє місце в групі 1. Наступний матч «Хмельницький» проведе 22 жовтня в Оржеві (Рівненська область) проти «ОДЕКа», який іде другим. 29 жовтня в Чорткові наші зіграють проти «Кристала». Цей матч стане останнім офіційним в 2017-ому. Слідкуйте за новинами спорту і життям Хмельницького на vsim.ua.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Чи буде дощ? Прогноз на 7 червня для Хмельниччини 20:30 Масштабні відключення світла фіксуються у Хмельницькому. Коли відновлять постачання 19:54 У Хмельницькому зросла середня зарплата: кому платять найбільше 19:12 На Хмельниччині зникла пенсіонерка: поліція просить допомоги (ФОТО) Від читача 16:19 Триває Всесвітній тиждень серцевого ритму: АРИТМІЯ (відео) 18:18 Хмельниччина попрощалась із 19-річним волонтером, розробником дронів – Максимом Старостіним (ФОТО) photo_camera 17:47 18 тролейбусів йдуть на списання. Скільки їх всього у Хмельницькому? 17:03 Працівниці «газової служби» обікрали п’ять пенсіонерок з Хмельниччини. Їх затримали 16:08 Яку роботу пропонують та скільки платять. Гарячі вакансії у Хмельницькому 15:36 ІІ Український форум - розвиток інтелектуального капіталу України в умовах війни (новини компаній) 15:29 У Хмельницькому обікрали кав'ярню. Судитимуть злодія 14:43 Град та шквали очікуються по області. Чого чекати хмельничанам 14:02 Відкриті вакансії у патрульну поліцію Хмельниччини. Які умови та зарплата 13:04 Хмельничани попрощались із добровольцем Павлом Матвеєвим photo_camera 12:01 Хмельничан кличуть до Університету третього віку: стартував набір photo_camera 11:38 На Хмельниччині збили крилату ракету та шість безпілотників 11:06 Конфлікт з ТЦК у Кам'янці: відкрили два кримінальних провадження 10:43 Хмельничани за кордоном: куди виїхали, як адаптуються, чи повернуться 09:24 Сусідній Тернопіль оговтується від обстрілу: що відомо про наслідки 08:42 Хмельниччина під ударом: в ОВА розповіли про наслідки нічної атаки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up