Лідер їде до Хмельницького: з ким зіграє “Поділля”

Лідер їде до Хмельницького: з ким зіграє “Поділля”
Фото із сайту ФК "Черкащина Академія".
  • Футболісти “Поділля” готуються до зустрічі з клубом “Черкащина-Академія”.
  • Гості приїдуть у статусі одного з лідерів групи “А” другої ліги.
  • Що з себе представляє майбутній суперник?

Після відносно вдалого старту в новому сезоні хмельницьке “Поділля” зазнало двох поспіль поразок. Через це команда опинилася на останньому місці. Варто зауважити, що щільність в турнірній таблиці велика і все може змінитися після наступного туру під №8.

Наступна гра для “Поділля” стане домашньою. Суперник - “Черкащина-Академія”, яка представляє ОТГ Білозір’я. Команда після семи турів ділить лідерство із ФК “Калуш”. Команди мають по 12 очок. “Академіки” по 3 рази вигравали і грали внічию. Ще раз команда програла (1:3 на виїзді проти “Миная” у 5-ому турі). Показники “подолян” протилежні - 1 виграш (у 1-ому турі на виїзді проти “Вереса” - 1:0) і по 3 нічиї та поразки.

Майбутній суперник став правонаступником “Черкаського Дніпра”, який минулий сезон завершив на передостанньому місці у першій лізі і понизився у класі. Чимало гравців залишилися в команді. Підсилилася вона виконавцям, які до цього виступали в “Сумах, “Полтаві”, “Авангарді”, “Інгульці” та “Волині”. Тому досвід гри на професійному рівні більшість із футболістів “Черкащини-Академії” мають й доволі солідний.

Це буде четверта домашня гра “Поділля” в чемпіонаті. До цього команда жодного разу не відзначалася голом перед власними вболівальниками. До того ж, здобула лише 1 очко, коли зіграла внічию із “Чайкою” з Київщини. Різниця м’ячів - 0:3. Щодо показників “Черкащини-Академії” на виїзді, то команда двічі грала внічию, раз виграла і стільки ж програла. Різниця м’ячів - 3:4.

Не допоможе “Поділлю” граючий тренер Олександр Воловик, який відбуває дискваліфікацію за вилучення в матчі проти тернопільської “Ниви”. Усі інші гравці можуть вийти на поле й допомогти команді не лише вперше забити вдома, а й перемогти. Немає дискваліфікованих у складі суперника.

Обслуговувати гру призначений 30-річний арбітр Вадим Подригуля з Луцька. Йому допомагатимуть два асистента з Вінниці - Руслан Кобялко і Павло Касанов. Четвертий арбітр - Ігор Садковський з Тернополя. Спостерігач арбітражу - Валерій Криницький з Рівного. Гра на стадіоні Поділля відбудеться в суботу, 8 вересня. Початок - 17:00.

Минулого туру "Черкащина-Академія" грала у Тернополі проти "Ниви" (1:1). Пропонуємо переглянути відеоогляд матчу:

Також дивіться огляд матчу "Поділля" у Чернівцях проти місцевої "Буковини" (3:2 на користь господарів):

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:15 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 30 червня 21:01 Хмельниччину й далі накриватиме спека: погода на 30 червня 20:24 Відключення світла у Хмельницькому 30 червня: у списку понад 180 вулиць (АДРЕСИ) 19:41 «На щиті» — воїни з Хмельниччини: Олександр Бегдай, Володимир Холод та Сергій Якимов Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 19:16 У Хмельницькому створять безбар'єрний маршрут від проспекту Миру до Соборної 18:42 У Хмельницькому 5 липня змінять маршрути громадського транспорту: перелік 18:15 Прихильницю УПЦ Кохановську відлучили від церковного життя 17:39 У Райковецькій колонії зареєстрували шлюб 17:02 На кордоні затримали жителя Хмельниччини, який вів чоловіка через гори 16:21 Синоптики попередили про грозу на Хмельниччині 29 червня 16:10 Експрес-відновлення серед тижня: де відпочити неподалік від Хмельницького та не випадати з роботи (новини компаній) 15:45 У підземці біля «Либідь Плази» встановлять ліфт для людей з інвалідністю 15:02 На Хмельниччині потонули двоє чоловіків: один із них — у Південному Бузі 14:39 Понад 53 млн грн збитків: на Хмельниччині викрили масштабну земельну аферу 14:04 У Хмельницькому та області аварійні відключення світла через спеку 13:26 На Хмельниччині викрили схему розтрати коштів на житло для дітей: четверо підозрюваних 12:55 Навіки 24 роки: у Хмельницькому попрощалися із Артемом Круком photo_camera 12:30 На Хмельниччині спека посилиться до +40°: фіксують температурні рекорди 12:12 На Хмельниччині заборонили відвідування лісів на період аномальної спеки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up