«Поділля» розгромило красилівський «Случ»

«Поділля» розгромило красилівський «Случ»
За матеріалами прес-служби ФК "Поділля"

Хмельничани заповнили паузу в чемпіонаті спарингом проти бронзового призера останнього чемпіонату області.

Хмельницьке «Поділля» через непарну кількість команд в другій лізі календарний тур пропускало. Заповнили паузу ще одним матчем проти красилівського «Случа». На початку квітня ці команди зіграли у Хмельницькому із рахунком 2:2. Причому, ближчим до перемог тоді був аматорський клуб.

Вчора, 22 квітня, команди зіграли в Красилові. На виїзді «Поділля» зіграло більш впевнено і зуміло розгромити суперника. У першому таймі після навісу від Джурка головою м’яч в сітку переправив Якубов. Наприкінці першого тайму хмельничани залишилися в меншості після вилучення надто емоційного Дударенка. Цим скористався суперник і силами Ярового зрівняв рахунок.

Відео дня

В другому таймі забивала лише одна команда. Після прострілу від Музичука невпевнено зіграв голкіпер «Случа» і м’яч від його рук залетів у ворота. Ще один гол забив Ліповуз. Півзахисник підібрав м’яч на перед штрафним майданчиком і потужно пробив у «дев’ятку». До свого активу Ліповуз записав і гольову передачу, допомігши забити Богославському.

У підсумку переконлива перемога із рахунком 4:1. Наступний матч для «Поділля» буде офіційним. На хмельничан чекає непростий виїзд до Винників. «Рух» зі Львівщини поки йде другим в чемпіонаті. Нагадаємо, що в першому колі команди теж грали у Винниках. Офіційно подоляни тоді були господарями, оскільки на стадіоні в нашому місті проводилася реконструкція.

«Случ» – «Поділля» 1:4
Голи:
Яровий, 37 – Якубов, 17, Музичук, 53, Ліповуз, 65, Богославський, 70

«Поділля»: Шевченко, Джурко (Орошкевич, 60), Гресь (Миколайчук, 60), Дударенко (Степаненко, 60), Музичук (Богославський, 60), Охрончук (Худік, 60), Чернецький (Ліповуз, 60), Шпиця (Морговський, 46), Муляр (Наконечний, 46), Бабак (Чуловський, 60), Якубов.

Поки «Поділля» грало в Красилові, конкуренти із нижньої частини турнірної таблиці другої ліги здобували очки. «Арсенал-Київщина» несподівано не програла на виїзді «Кременю» (1:1). «Суднобудівник» вдома мінімально переміг «Іллічівець-2». Лише «Металург» свій матч програв (1:4 від «Реал Фарма»). Слідкуйте за новинами спорту і життям Хмельницького на vsim.ua.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:03 ДТП в Ізяславі: у ТЦК спростували інформацію щодо причетності військовослужбовців 14:09 Від будинків до авто: за добу на Хмельниччині було 6 пожеж photo_camera 13:15 Працювала на фсб рф: на Хмельниччині затримали коригувальницю ударів 12:13 Озерна, якої ви не знали: хронологія розбудови наймолодшого мікрорайону міста Від читача 20:12 У Хмельницькому відбудеться майстер-клас для лікарів "ГОСТРИЙ КОРОНАРНИЙ СИНДРОМ" 11:12 15 червня у Гречанах не буде води 10:03 Від 5 до 10 тисяч: учнів з Хмельницького нагородили преміями photo_camera 09:01 «Приклад справжнього патріота»: у Хмельницькому вручили відзнаку військовому 20:45 Серед звільнених з полону — офіцер-прикордонник з Хмельницького 18:39 Якою буде погода у неділю — прогноз погоди на 15 червня для Хмельниччини 18:18 Хмельниччина втратила чотирьох військових. Хто вони photo_camera 17:30 Івана Купала та Різдво Івана Хрестителя: коли святкуємо, історія та традиції 16:51 ДТП у Франції: постраждали студенти з коледжу, що належить до вишу з Хмельниччини 16:16 У селі на Хмельниччині затримали росіянина-нелегала
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up