Рятувальник з Хмельниччини став чемпіоном світу з гирьового спорту

Тут і далі фото ГУ ДСНС у Хмельницькій області
  • Микола Шалан під час змагань виконав норматив на Майстра спорту України.

Впродовж трьох днів у Латвії проходив Чемпіонат світу з гирьового спорту. За першість на чемпіонаті боролися 210 учасників з 15 країн. Змагання тривали з 7 до 10 грудня у місті Резекне. У них взяв участь спортсмен із Хмельницької області, повідомили в управлінні з надзвичайних ситуацій.

Микола Шалан працює рятувальником. Він — начальник караулу у селищі Теофіполь. Має звання старшого лейтенанта служби цивільного захисту.

Микола брав участь у змаганнях у ваговій категорії до 95 кг. Він став чемпіоном світу у поштовху двох гирь 32 кг та ривку гирі 32 кг, виконавши норматив на Майстра спорту України.

Відео дня

Окрім того, наш рятувальник у складі збірної команди України виборов золото у естафеті з поштовху гирь довгим циклом.

Також у цьому році Микола став чемпіоном Європи з гирьового спорту, показавши найкращий результат у ривку з довільною зміною рук без постановки гирі на поміст впродовж 12 хвилин.

Нагадаємо, днями в Румунії хмельницький плавець став призером чемпіонату Європи. Михайло Романчук став третім на дистанції 1500 м вільним стилем. Перемогу ж здобув ірландець.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.