«Сокіл» без лідерів переміг польський «Пяст»

Медіа із сайту СК "Сокіл".
  • Хмельничани зіграли перший товариський матч у Глівіце.
  • Наші здолали четверту команду польської Екстра-кляси 3:1.

У чемпіонаті України з футзалу перерва через підготовку збірної до Євро-2018. Хмельницький «Сокіл» заповнює її контрольними матчами. Наші без збірників Хамдамова і Шеремети вирушили до польського Глівіце. Там вони запланували дві гри з місцевим «Пясом», який іде четвертим у вищому ешалоні чемпіонату країни.

Пяст – Сокіл – 1:3

Голи: Щербань (27, автогол) – Кіт (4), Вербовий (14), Щербань (32)

Сокіл: Богдан Чех, Владислав Ліпчинський –  Артур Подлюк, Дмитро Мартинюк, Владислав Вербовий, Богдан Кручек, Вадим Кіт, Владислав Щербань, Максим Цилепа

Перший матч пройшов учора, 23 січня. У першому таймі хмельничани забили двічі. Кіт після розкішного пасу від Подлюка скористався помилкою голкіпера і відкрив рахунок. Збільшив перевагу «Сокіл» завдяки швидкому розіграшу штрафного. Відзначився Вербовий.

У другому таймі двічі забив Щербань. Спочатку він зрізав мяч у свої ворота. Потім він виправився і завершив непогану комбінацію партнерів. То ж 3:1 і «Сокіл» вперше з 16 грудня минулого року відчув смак перемоги. Нагадаємо, команда завершила 2017-ий несподіваною поразкою у Житомирі. У січні хмельничани тричі програли «Енергії.

Другий матч з поляками «Сокіл» зіграє сьогодні, 24 січня. Початок о 20:00. Слідкуйте за новинами спорту і не тільки на vsim.ua.