Україна перемогла. Як хмельничани вболівали за збірну на пляжі

• Сьогодні збірна України зіграла зі Швецією.

• Транслювали Євро-2020 вже традиційно у Молодіжному парку.

• Туди цілими сім’ями зійшлось понад тисяча вболівальників.
  • Ми для вас зібрали найяскравіші кадри.

З вівторка на середу, 29-30 червня, відбулася гра збірної України та Швеції в ⅛ фіналу чемпіонату Європи.  Матч відбувся на стадіоні Гемпден-Парк в Глазго.

Після пасу Андрія Ярмоленка, відкрив рахунок на 27 хвилині Олександр Зінченко. Це перший його гол на Євро-2020.

Та вже на 43 хвилині у наші ворота забив Еміль Форсберг.

Відео дня

На 120+1 хвилині забив у ворота суперників Артем Довбик. Це його перший і, мабуть, найважливіший гол за збірну.

Як і інші матчі, в яких грає наша збірна, цей транслювали просто неба у Молодіжному парку. Туди щоразу сходиться більше і більше вболівальників. Цього разу їх було більше тисячі. Приходили цілими сім’ями. Чимало хмельничан зробили там пікніки зі снеками, алкоголем і кальяном.

Спостерігали за грою чоловіки та жінки, школярі й люди старшого віку. Усі різні. Об’єднувало одне - віра у перемогу української збірної.

Не злякала фанатів ні 22 година, коли гра почалась, ні постійні перебої трансляції.

Переважна більшість залишилась до кінця, до о пів на першу ночі.

Гра закінчилась з рахунком 2:1.