Велосипедисти з Хмельниччини вибороли нагороди на змаганнях в Румунії та Польщі

Фото з Фейсбук Федерації велосипедного спорту

Маємо чотири призових місця в маунтенбайку та перемогу в гонці критеріум.

В Румунії 6-го серпня відбулись міжнародні рейтингові змагання з маунтенбайку info. У перегонах взяли участь п'ятеро спортсменів з Хмельницької області. Загалом, позмагатись у Південних Карпатах приїхали представники восьми країн Європи. Про це повідомляє Федерація велосипедного спорту Хмельницької області.

У олімпійському крос-кантрі info траса поєднує як природні, так і штучні перешкоди.Наші спортсмени посіли наступні місця:

Чоловіки

Жінки

Дівчата

• 3 місце Марія Кушко.

Того ж 6-го серпня, але вже у Польщі, Наталія Сафронюк брала участь у перегонах критеріум info у місті Ґручно. Гонка складалась з 30-и кіл вулицями міста. Загальна дистанція – 33 кілометри.

У своїй віковій категорії "юніорки", нашій велосипедистці вдалося продемонструвати найкращу швидкість та вправність. Наталія Сафронюк посіла перше місце. Серед "жінок", з якими вона теж стартувала, показала четвертий результат.