Визначився переможець Кубка Хмельницького з футзалу

• Вдруге поспіль трофей дістався команді «Helpix».
  • У фіналі вона в серії пенальті обіграла «Хмельницькі делікатеси».

«Фінал чотирьох» - саме в такому форматі втретє поспіль завершується розіграш Преміум-ліги Кубка Хмельницького з футзалу. У поточному сезоні 2023/2024 до нього пробилися «Helpix», «Алмаз», «Карат MEBLI REMTION» та «Хмельницькі делікатеси».

Результати півфіналів:

• Helpix – Алмаз — 3:2
  • Карат MEBLI REMTION – Хмельницькі делікатеси — 1:6

Фінальна гра відбулася сьогодні, 28 січня. Краще гру розпочали «Хмельницькі делікатеси». За підсумками першого тайму вони вели в рахунку 3:1. Більшу частину другого тайму «Helpix» не міг скоротити відставання у два м'ячі. Вдалося зробити це команді на останніх хвилинах завдяки вдалій грі з п'ятим польовим.

Далі все вирішувалося у серії післяматчевих пенальті. Два сейви голкіпера «Helpix» Артура Гриня допомогли його команді вдруге поспіль стати володарями Кубка Хмельницького з футзалу.