Більше 700 тисяч рецептів на "Доступні ліки" виписали для хмельничан у 2018

Більше 700 тисяч рецептів на "Доступні ліки" виписали для хмельничан у 2018
  • Понад 300 тисяч мешканців області отримували ліки безкоштовно або з невеликою доплатою. 
  • Програма "Доступні ліки" діятиме і у 2019. 

Вже другий рік поспіль хмельничани користуються урядовою програмою “Доступні ліки”. Завдяки ній можна отримати потрібні медичні препарати безплатно чи з невеликою доплатою. Програма почала діяти з 3 квітня 2017 року. Відшкодовують вартість ліків за трьома типами захворювань: серцево-судинні, діабет ІІ типу та бронхіальна астма. До переліку входить 261 препарат, 59 з яких є повністю безкоштовними. 

У 2018 році з державного бюджету виділили трохи більше 35 мільйонів гривень на реалізацію цієї програми. Скористалися нею майже 310 тисяч пацієнтів. Протягом минулого року лікарі виписали їм 738 тисяч рецептів. Здебільшого хмельничани купували медикаменти від серцево-судинних захворювань. Про це повідомляють у прес-службі Хмельницької ОДА.

Програма "Доступні ліки" працюватиме і у 2019 році. Проте вже з квітня рецепти на медикаменти лікарі видаватимуть лише в електроному вигляді. Фінансування буде здійснюватися безпосередньо  через Національну службу здоров’я. Це дозволить уникнути затримок з перерозподілом коштів, який траплявся на початку та у кінці місяця. Скористатися е-рецептом можна буде у будь-якій аптеці України, незалежно від того, де він був виписаний.

Єдине але: е-рецепт сімейний лікар зможе виписати лише пацієнту, який уклав з ним декларацію. Саме тому, тим громадянам, які досі не обрали свого лікаря, варто потурбуватися про підписання угоди заздалегідь, аби і надалі мати можливість користуватися Урядовою програмою “Доступні ліки”.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Після спеки – грози та похолодання: погода 3 липня на Хмельниччині 20:23 Відключення світла у Хмельницькому 3 липня: у списку 260 вулиць (АДРЕСИ) 19:43 Зарплати на Хмельниччині зросли: кому платять понад 40 тисяч гривень 19:05 У Хмельницький «на щиті» повернувся 36-річний воїн Артур Макарян Від читача 16:39 Кіберполіцейські Києва викрили шахрайський кол-центр 18:26 На Хмельниччині оголосили штормове попередження: грози, град і шквали 17:51 Під час затримання погрожував поліцейським гранатою: жителя Хмельниччини засудили до 7 років 17:19 Кого призначив та звільнив Симчишин: нові розпорядження міського голови 16:28 У Хмельницькому затримали групу наркодилерів: вилучили наркотиків на 3,3 мільйона 15:46 «Виключав з розшуку ТЦК за 10 тисяч доларів»: судитимуть хмельничанина 15:08 У Хмельницькому зростуть тарифи на воду: коли і наскільки 14:29 У Хмельницькому попрощалися із 33-річним захисником Сергієм Залізком 13:45 Ауріка і Кларк: 9 рідкісних імен, якими хмельничани назвали дітей у червні 13:07 Поліцейські «замітали сліди» аварії на Хмельниччині, в якій загинув неповнолітній: буде суд 12:28 Погода зміниться: на Хмельниччину насувається похолодання з дощами та грозами 11:49 На Хмельниччині розшукують 61-річного чоловіка: зник тиждень тому 11:11 Вкрав у знайомого 24 тисячі гривень: судитимуть хмельничанина 10:32 1,21 проміле в крові: на Кам’янеччині п’яний мотоцикліст їздив без прав 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:39 Викрав «BMW», а потім «Suzuki»: судитимуть 18-річного жителя Старокостянтинова
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up