Болять спина, шия та очі - Супрун розповіла про небезпеку смартфонів

Болять спина, шия та очі - Супрун розповіла про небезпеку смартфонів
Фото: depositphotos.com
  • Неправильне використання смартфону призводить до хвороб шиї, спини та очей.
  • Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, як впоратися з цими проблемами.

Надмірне використання смартфонів є причиною болі у шиї та спині. Також від цього можуть виникати проблеми з пальцями та очима.

"У вас часто ниє шия або спина, терпнуть та німіють пальці чи болять очі? Дуже вірогідно, що причина цих симптомів прямо у ваших руках", - написала на своїй сторінці у Фейсбук виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

Як зауважила Супрун, справа у тому, що, коли людина дивиться на екран смартфону або набирає текст, то навіть не помічає, наскільки неприродно низько опускає голову. "Ця постава вже отримала свою назву серед науковців як "text neck" - що позначає занадто близьке положення шиї до грудної клітини", - зазначила вона.

А чим нижче людина опускає голову, тим більший тиск створюється на хребет.

Також від одноманітних рухів страждають пальці. Біль, оніміння, поколювання та запалення в суглобах великого пальця руки вже отримали окрему назву - "texting thumb".

Як наголошує Супрун, великий палець не призначений до швидкого набирання текстових повідомлень та одноманітних рухів.

Щоб уникнути негативних наслідків, Супрун радить тримати телефон на рівні грудей або очей, щоб мінімізувати нахил шиї. Також потрібно змінювати пальці, якими набирається текст. Безперервно користуватись смартфоном варто не більше 20 хвилин, а після цього треба зробити невелику перерву.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:34 На війні загинуло пʼятеро жителів Хмельниччини 20:12 На Хмельниччині жінка викрала телефон із прилавка магазину: буде суд 19:32 Відключення світла у Хмельницькому 22 липня (АДРЕСИ) 19:03 На Хмельниччину «на щиті» повернувся 21-річний лейтенант Богдан Ткачук Від читача 17:26 Блокуй фейки та шахраїв: як долучитися до спільноти «Брама» 18:31 «Вміла подати українське»: у Хмельницькому попрощалися з депутаткою Галиною Барабаш 17:48 Які маршрути будуть на новій зупинці біля «Либідь Плази» (ІНФОГРАФІКА) 17:01 Назвали середній розмір пенсії на Хмельниччині 16:21 «Я навіть не думала про погане»: історія ошуканої пенсіонерки Людмили, яка втратила 190 тисяч 15:50 Стартувала щорічна премія для журналістів із призовим фондом понад 200 000 грн (пресслужба премії «КонтраFACTS Media Awards») 15:46 У Старокостянтинові пʼяний водій намагався відкупитися від поліцейських 15:08 У Хмельницькому попрощались з воїнами — Віталієм Рудим та Марком Скалецьким 14:27 У 13 разів вище норми: у Хмельницькому зупинили пʼяного водія Renault 13:49 У Хмельницькому ввели аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 13:09 Літні ремонти в дитсадках Хмельницького: що і за скільки оновлюють 12:36 Яйця дешевшають: порівнюємо ціни у Хмельницькому 12:03 Депутат селищної ради приховав 14 млн грн активів у деклараціях, — прокуратура 11:25 Сила тилу: як на Хмельниччині організували день ментального відновлення для наших захисників (пресслужба ГО «Громадсько-військовий рух») 11:24 Під час пожежі у Хмельницькому травмувалася жінка 10:39 На Хмельниччині чоловік купував акумуляторну батарею і натрапив на шахраїв
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up