COVID-19 на Хмельниччині: четверо людей померло, ще дві сотні захворіли

COVID-19 на Хмельниччині: четверо людей померло, ще дві сотні захворіли
Фото ілюстративне
  • На Хмельниччині підтвердили 210 нових випадків коронавірусу.

За добу в області померло чотири людини хворих на COVID-19. Також коронавірус виявили ще у двох сотень людей. Де зафіксували нові випадки хвороби:

  • 76-м. Хмельницький
  • 20-м. Шепетівка
  • 15-Летичівський район
  • 13- м. Славута
  • 13-Городоцький район
  • 10-Деражнянський район
  • 10-Дунаєвецький район
  • 9-Хмельницький район
  • 8-м. Кам’янець-Подільський
  • 8-Ізяславський район
  • 4-Волочиський район
  • 3-Білогірський район
  • 3-Славутський район
  • 3-Шепетівський район
  • 2-Кам’янець-Подільський район
  • 2-Красилівський район
  • 2-Новоушицький район
  • 2-Полонський район
  • 2-Старосинявський район
  • 2-Теофіпольський район
  • 1- м. Нетішин
  • 1-Чемеровецький район
  • 1-Ярмолинецький район.

Як повідомляють в ОДА, за  минулу добу проведено 763 дослідження методом ПЛР та 393 методом ІФА.

Наразі на лікуванні перебуває 2193 особи: 516 лікується стаціонарно, 1677 - амбулаторно. З них 107 - діти, 96 - медпрацівники.

Завантаженість ліжкомісць у закладах області, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 33,2% (516 хворих, 167 підозр).

Загалом на Хмельниччині одужали вже 43482 особи – це 93,4% від підтверджених випадків. З них 1580 - діти, 3356 - медпрацівники. Станом на 12:00 в області одужало ще 149 осіб. Де саме:

  • 18- м. Кам’янець-Подільський
  • 1- м. Нетішин
  • 7-м. Славута
  • 51- м. Хмельницький
  • 5- м. Шепетівка
  • 17-Волочиський район
  • 1-Деражнянський район
  • 2-Дунаєвецький район
  • 1-Ізяславський район
  • 17-Кам’янець-Подільський район
  • 5-Красилівський район
  • 1-Летичівський район
  • 3-Новоушицький район
  • 1-Славутський район
  • 10-Теофіпольський район
  • 3-Хмельницький район
  • 5-Чемеровецький район
  • 1-Ярмолинецький район.

Що відомо про нові летальні випадки за добу:

  • 1- м. Хмельницький (70-річний чоловік),
  • 1-м. Нетішин (78-річна жінка),
  • 1-Білогірський район (45-річний чоловік),
  • 1-Старокостянтинівський район (71-річний чоловік).

Загалом від початку пандемії у  Хмельницькій області зареєстровано 46539 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 1687 - діти, 3469 - медики. 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Адмін Адмін
    Де ви ті райони берете? Вже давно їх нема, укрупнили
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На Хмельниччину насувається африканська спека: погода 26 червня 20:31 Відключення світла у Хмельницькому 26 червня: у списку понад 120 вулиць (АДРЕСИ) 20:12 Хмельниччина втратила чотирьох воїнів: Руслана Войта, Павла Кучера, Олега Лаврука, Олександра Мелиха 19:44 Коли у Хмельницькому стане прохолодніше після африканської спеки: прогноз синоптиків Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 19:05 Кому належать «мільйонні» сонячні електростанції Хмельниччини 18:53 З Хмельниччини примусово видворили росіянина 18:23 Хмельницький готується до запуску «Безпечного міста»: міськрада вже виділила гроші 17:42 На Хмельниччині міст за 4,2 млн грн виявився непридатним до експлуатації 17:05 Зламані кінцівки та кома: збирають гроші на лікування хмельничанки Каріни, яка випала з вікна 16:39 У двох мікрорайонах Хмельницького відключать воду 16:06 На Хмельниччині зупинили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та без прав 15:29 У воді на пляжі Хмельницького виявили перевищення допустимих норм 14:48 У Хмельницькому попрощаються з військовими Олександром Мазярчуком та Денисом Добровольським 14:05 У Славуті виявили сказ у собаки: в місті запровадили карантин 13:23 Викрили ухилення від служби на Хмельниччині: підозрюють військового та командира 12:57 Його розстріляли на Хмельниччині: відкриють пам’ятник полковнику УНР Болбочану 12:21 Жителю Хмельницького району загрожує до 15 років за поширення дитячої порнографії 11:41 У Хмельницькому на пішохідному переході збили 12-річну дівчинку 11:09 Збитки на 600 тис.грн: повідомили про підозру посадовцю ДСНС у Хмельницькій області
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up