COVID-19 на Хмельниччині: померли чоловік та жінка. Останні дані

COVID-19 на Хмельниччині: померли чоловік та жінка. Останні дані
Фото ілюстративне
  • Станом на 2 січня на Хмельниччині зафіксували два летальних випадки.
  • Яка ситуація з хворими на COVID-19 в області, читайте далі. 

За вихідні на Хмельниччині коронавірус виявили близько у пів тисячі людей. Такі останні дані оприлюдинили в обласній державній адміністрації станом на 2 січня. 

До слова, за результатами аналізів проб біоматеріалів за 31 грудня виявили 295 випадків хвороби.

А під час дослідження проб, доставлених 1 січня, по області підтвердили ще 240 нових випадків COVID-19. Де саме:

  • 49 - м.Хмельницький;
  • 45 - м. Кам’янець-Подільський;
  • 28 - м.Нетішин;
  • 16 - Городоцький район;
  • 12 - м. Славута;
  • 9 - м. Шепетівка;
  • 12 - Дунаєвецький район;
  •  4 - Віньковецький район;
  • 9 - Волочиський район;
  • 5 - м. Старокостянтинів;
  • 1 - Деражнянський район;
  • 3 - Ізяславський район
  • 8 - Кам’янець-Подільський р-н;
  •  2 - Новоушицький р-н;
  • 5 - Славутський район;
  • 8 - Старокостянтинівський р-н;
  • 5 - Старосинявський район;
  • 7 - Хмельницький район;
  • 4 - Чемеровецький район ;
  •  7 - Ярмолинецький район;
  • 1 - Шепетівський район.

Як додають в ОДА, наразі на лікуванні перебуває 5396 осіб: 645 пацієнтів лікуються стаціонарно, 4751 - амбулаторно. 

Завантаженість ліжкомісць у закладах області, що надають допомогу хворим з COVID-19 - 33,76% (645 хворих, 177 підозр).

Загалом на Хмельниччині одужало вже 33850 осіб, що становить 84,8% від підтверджених випадків.Станом на ранок 2 січня в області одужало ще 95 осіб. Найбільше - у Хмельницькому. 

Наразі на Хмельниччині зареєстровано 686  летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19. Померло ще двоє хворих:

  • 1 - Деражнянський район (жінка, 58 років)
  • 1 - Старосинявський район (чоловік, 67 років)

Від початку пандемії у Хмельницькій області зареєстровано 39932 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 1446 - діти, 3167 - медики. 

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:33 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:41 Тюрін відсторонив заступника, спійманого на хабарі 19:40 У Хмельницькому підтвердили вирок мешканцю Тернопільщини за вбивство та зґвалтування 18:52 В двох ДТП на Хмельниччині травмувалися неповнолітні мотоциклісти Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 18:16 На Хмельниччині дозволили полювання на пернату дичину: наказ ОВА 17:37 Загинув під час першого бойового виходу: попрощалися з Василем Лазуткіним 16:54 Викрав авто, а потім двічі попався п'яним за кермом: засудили жителя Летичева 16:30 «Гармаш»: навіщо 1-й корпус «Азов» створив артилерійську бригаду (соціальна реклама) 16:20 Поміняв пензель на зброю: в Хмельницькому попрощались із захисником Андрієм Томчишиним 15:52 За заступника начальника ОВА Владислава Фалюша внесли заставу 15:30 Вступ 2026: рейтинг найпопулярніших вишів та коледжів Хмельниччини 14:48 Кубок області з футболу: результати жеребкування для 7 команд 14:17 4 серпня на Хмельниччині зафіксували температурні рекорди 13:46 Вакансії в патрульній поліції Хмельниччини: умови праці та зарплата 13:10 На Озерній тимчасово не буде води (АДРЕСИ) 12:39 Хто відремонтує перехрестя біля філармонії за 3,5 млн і що саме там зроблять photo_camera 12:01 Затримали водія Audi, який спричинив ДТП з потерпілим біля Правдівки й втік 11:22 У громаді на Хмельниччині аудитори знайшли порушення на 1,6 мільйона гривень 10:41 В ДТП на Білогірщині травмувався 17-річний мотоцикліст
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up