COVID на Хмельниччині: одна жінка померла, захворіло дві сотні людей

COVID на Хмельниччині: одна жінка померла, захворіло дві сотні людей
Фото ілюстративне
  • За добу в області зафіксували один летальний випадок.
  • Захворіло на Хмельниччині понад дві сотні людей. Де саме?

У Хмельницькій області зафіксували 203 нових випадки коронавірусу. Дані актуальні станом на 17:00, повідомляють у Хмельницькій ОДА. Де виявили найбільше хворих:

  • 64 - м. Кам’янець-Подільський
  • 52 - м. Хмельницький
  • 20 - м. Нетішин
  • 13 - м. Старокостянтинів
  • 7 - Деражнянський район
  • 7 - Новоушицький район
  • 6 - м. Шепетівка
  • 6 - Старосинявський район
  • 5 - Віньковецький район
  • 4 - Кам’янець-Подільський район
  • 4 - Хмельницький район
  • 3 - Волочиський район
  • 3 - Старокостянтинівський район
  • 3 - Шепетівський район
  • 2 - м. Славута
  • 2 - Ярмолинецький район
  • 1 - Дунаєвецький район
  • 1 - Полонський район.

Наразі на Хмельниччині лікується 7056 осіб: 774 пацієнти перебувають у стаціонарах, ще 6282 – на амбулаторному лікуванні. Серед них 230 дітей і 179 медиків.

Завантаженість ліжкомісць у закладах області, що надають допомогу хворим з COVID-19 - 40,6% (774 хворих, 216 підозр).

Загалом одужало 30867 осіб – це 79,9% від підтверджених випадків. Станом на вечір 24 грудня на Хмельниччині одужало ще 564 особи. Найбільше – у місті Хмельницькому та Городоцькому районі.

В області зареєстровано всього 697 летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19. За добу померла одна хвора – 74-річна жінка з Кам'янця-Подільського. 

Від початку пандемії у Хмельницькій області зареєстровано 38620 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 1374 - діти, 2744 - медики.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Альона Грач
    Сьогодні, 24 грудня, у Хмельницькій інфекційній лікарні зупинилося серце завідувача відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Хмельницької міської дитячої лікарні Ярослава Гейващука.

    Тривалий час медики боролися за життя 57-річного колеги. Важкі ускладнення його стану здоров’я спричинив COVID-19.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:02 На Хмельниччині затримали ділків, які за гроші обіцяли зняти військовозобов'язаного з «розшуку» 11:26 У Славуті оголосили День жалоби: прощатимуться з Віктором Петерчуком 11:10 Реабілітація після травм і операцій: методи відновлення у центрах Хмельницького 10:57 На Хмельниччині громада намагалася оформити державні землі у комунальну власність Від читача 11:44 Реформа старшої школи потребує фінансування: міський голова з Хмельниччини долучився до обговорення 10:23 На Кам’янеччині в ДТП травмувалася 24-річна пасажирка Tesla 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:48 «Memento Mori» відкрили зал прощання: для родин військових — безкоштовно (новини компаній) 09:32 У Кам’янці-Подільському здорожчав проїзд у громадському транспорті 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 15 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Потеплішає до +18: погода на Хмельниччині 15 квітня 20:30 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:50 Хворих на ГРВІ та грип поменшало: ситуація із захворюваністю на Хмельниччині 19:12 Вибух у будинку на Тернопільській: ремонт обійдеться у 17,7 мільйона гривень photo_camera 18:30 На Кам’янецькій зупинили нетверезу водійку: 1,69 проміле 17:45 Після поранення знову пішов на фронт: у Хмельницькому попрощалися з Максимом Такташовим 17:03 У Хмельницькому оброблятимуть від кліщів парки та озеро. Просять їх не відвідувати 16:19 П’яний, без прав і в розшуку за СЗЧ: у Хмельницькому затримали військового після ДТП 15:30 Їм було 25 і 26 років: на Хмельниччині попрощалися з двома воїнами 14:47 На Хмельниччині під час нересту затримали браконьєра з уловом на 900 тисяч гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up