Грип у Хмельницькому: чи буде карантин у школах?

Грип у Хмельницькому: чи буде карантин у школах?
Фото ілюстративне
 • В Україні все більше шкіл йдуть на вимушені "канікули".

 • Про відвідуваність у школах Хмельницького прозвітували  директори.

 • Що вирішили після наради в департаменті освіти й науки?

Небезпечний грип типу А шириться Україною. Сьогодні, 23 січня, на вимушені “канікули” відправилися учні всіх шкіл Кам’янця-Подільського. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міський очільник Михайло Сімашкевич. За його словами, місцеві медики консультували стрімке зростання захворюваності на грип та ГРВІ у місті. В школах нарахували майже 2 000 хворих дітей. Саме тому до 3 лютого навчальні заклади відправили на карантин. Напередодні почали закривати класи у школах наших сусідів тернополян. Станом на сьогодні ситуація в Тернополі лише погіршилися. Там уже заговорили про епідемію. 

У Хмельницькому захворюваність також зростає. Лише минулого тижня у лікувальних закладах перебували 34 хмельничан з клінічним діагнозом "грип". Двоє з них потрапили до реанімації. Про це, 21 січня, журналістам vsim.ua розповів начальник управління охорони здоров’я ХМР Бориса Ткача. 

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі (17)
 • Людмила Осяк Трачук

  Закрити на карантин
 • Sidorcuk Masa

  Штоб неболеть, нужно закалятся.С детства закалятся.Солнечные процедуры, воздушные процедуры, водные процедуры ( обливание ног то холодной то тёплой водой) Проветривать помещение, а не 35 детей в классе с запотевшими окнами, одни выхают , другие то же , те же микробы ,вдыхают.

  Задача на третий клас, разделительной общем помещения( высоту* ширину* длину класа) ( за минусом обема парт,шкафов,дошкидошки,всех вещей в класе,детей). Наа общий обем лёгких всех 35 учеников плюс учительница.Сколько вдохов чистого воздуха , без микробов получится?????? Пять? А остальное одни выдыхаютт, другие вдыхают, с количеством кислорода в воздухе 0.00056 % А все микробы аеробны, то есть живут без кислорода.
 • Tanya Pipich

  Так,епідемію легше попередити - для цього треба карантин.
  Та в нас має пів школи дітей захворіти,от тоді буде вам карантин!!!
 • Взуття Одяг

  Чому в Хмельницькiй обл. не закривають навчальнi закладки на карантин?! Чого чекаєте?
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up